Яндекс.Директ поступово «відключить» методи застарілих API

110

Від автора: Яндекс.Директ починає поступовий перехід із застарілих API на п’яту версію. Міграція буде відбуватися в кілька етапів. Про це команда сервісу повідомила на офіційному ресурсі Діректа.

У публікації повідомляється, що Директ починає поетапний перехід з застарілих версій API (Live 4 і API4) на п’яту. Поступово всі застарілі методи будуть деактивироваться і замінюватися на більш актуальні. В результаті чого вже через тиждень при виклику деяких застарілих функцій система сервісу буде періодично виводити повідомлення про Помилку 59», та інформувати про те, що необхідно перейти на більш актуальну версію API.

В результаті другого етапу переходу на п’ятий API (через 2 тижні) всі застарілі методи будуть повністю відключені, але крім тих, які реалізовані в Live 4. Їх вимкнення відбудеться трохи пізніше. Більш докладно ознайомитися з повним списком застарілих методів можна в цьому матеріалі.

Перші функції API 5 з’явилися в загальному доступі в червні минулого року. Новий програмний інтерфейс відрізняється повністю переробленою архітектурою. Її основною особливістю є реалізація окремих сервісів для роботи з об’єктами, кожен з яких володіє власним набором методів. Це дозволяє здійснювати всі операції тільки з потрібними даними без додаткових параметрів. А також інтегрувати функції з підтримкою зворотної сумісності.

З процедурою переходу на п’яту версію API можна ознайомитися з відповідного керівництва, розміщеного в технічній документації сервісу.