“яндекс «і wargaming запустили спільну підписку для гравців world of tanks

40

Компанія wargaming спільно з» яндекс «представили спільну ігрову підписку»яндекс плюс world of tanks”. Вона містить в собі всі переваги підписки “яндекс плюс”, але в комплект також входить внутрішньоігровий контент world of tanks. “танкісти” можуть розраховувати на отримання золота, преміум-танків в оренду, косметичних предметів і особливих пропозицій.

«яндекс плюс world of tanks “пропонує гравцям самим вибрати тариф – » базовий«,» стандарт «і»максимум”. Відповідно, чим вище тариф, тим більше корисного внутрішньоігрового контенту стане доступно передплатнику, включаючи ігрове золото на всіх тарифах вище «базового». Розробники з wargaming обіцяють, що кожен місяць склад контенту на тарифах буде оновлюватися.

Так, користувачів, які не мають діючої підписки “яндекс плюс«, при оформленні нового спільного тарифу від wg і» яндекс” чекає невеликий сюрприз — танк бт-7а зі слотом в ангарі і прокачаним на 100% екіпажем. Додатково він отримає 5 днів танкового преміум-аккаунта і унікальну декаль.

Ще один момент: користувачі, які не оформляли «яндекс плюс», але хочуть протестувати переваги нової спільної підписки за тарифом «базовий», отримають можливість користуватися «яндекс плюс world of tanks» безкоштовно протягом перших 30 днів підписки.

Підписка “яндекс плюс world of tanks” доступна в росії, білорусі та казахстані. Ціна на тариф «базовий» не відрізняється від вартості звичайного «плюса» і становить 199 руб.в місяць, на тариф «стандарт» — 399 руб. В місяць і на тариф «максимум» — 799 руб. В місяць.