Яндекс відкриває свій ліцей для навчання основам програмування

250

Від автора: Яндекс займеться навчання російських старшокласників основам програмування. Реалізація проекту проходитиме спільно з державними регіональними відомствами, відповідальними за освіту.

Вітчизняна пошукова компанія спільно з Міністерством освіти запустила новий проект Яндекс.Ліцей, в рамках якого вона займеться навчанням російських старшокласників основам програмування.

Ініціатива розрахована на школярів 8-9 класів. Старт навчання у Яндекс.Ліцеї запланований на жовтень поточного року. На початковій стадії реалізації проект буде запущений в декількох містах Росії: Тамбові, Саратові, Пензі і Калузі. Планується, що з часом «відділення» Яндекс.Ліцею з’являться і в інших великих містах країни.

Програма навчання розрахована на два роки. У перший рік школярі оволодіють основами програмування. В якості основного мови обраний Pyton. На другому етапі навчання займуться освоєнням конкретних технологій і закріпленням отриманих знань на практиці.

Заняття відбуватимуться два рази на тиждень на базі регіональних навчальних закладів: Внз, освітніх центрів і т. п. Викладати в Яндекс.Ліцеї будуть фахівці галузі, які працюють і живуть у цих регіонах.

Розробкою програми навчання займалися професіонали зі Школи аналізу даних, заснованої Яндексом. Зарахування абітурієнтів в Яндекс.Ліцей буде відбуватися на конкурсній основі. Заявку на навчання старшокласники можуть подати на ресурсі проекту.