Яндекс запрошує на тестування пошуку для інтернет-магазинів

293

Від автора: Яндекс відкрив запис на тестування нового засобу для інтернет-магазинів, яке допоможе створити каталог товарів у форматі YML для пошуку в Яндекс.Маркеті. Про це повідомили представники компанії в рамках проведення П’ятої Вебмастеркой.

Представник Яндекса Олена Гладких під час виступу на черговій конференції для веб-майстрів розповіла про початок запису на тестування нового засобу для інтернет-магазинів. Воно дозволяє автоматично створювати каталог товарів у форматі YML для Яндекс.Маркету.

Щоб розмістити на своєму сайті пошук по товарах, необхідно вставити в розмітку ресурсу код форми та код для виведення результатів на певних сторінках. Завдяки новому функціоналу в результатах пошуку буде відображатися не тільки назви релевантних (введеному запиту) товарів, але і їх короткий опис, вартість, фото і технічні характеристики.

Також користувачі зможуть сортувати вміст товарної видачі по вартості, категорії і наявності. Повідомляється, що в майбутньому Яндекс збирається значно розширити кількість доступних фільтрів.

Крім цього товарний пошук володіє кількома функціями, що підвищують зручність його використання:

Автоматичне виправлення друкарських помилок.

Визначення неправильно включеної клавіатурної розкладки.

Записатися на тестування нового функціоналу можна, перейшовши за цим посиланням.