YouTube розширить можливості спілкування між авторами і передплатниками

264

Від автора: YouTube готує до запуску новий розділ, в якому передплатники зможуть відповідати на публікації автора каналу за допомогою фотографій, відео та текстових повідомлень.

Популярний відеосервіс готує до запуску новий розділ. В Backstage автори роликів зможуть спілкуватися зі своїми передплатниками. А також обмінюватися з ними посиланнями, зображеннями і розміщувати опитування. За даними джерел, розділ буде запущений в протягом найближчих декількох місяців.

Backstage з’явиться як в мобільній версії сервісу, так і десктопної. Спочатку доступ до розділу отримають лише автори найпопулярніших каналів YouTube. Його вкладка буде відображатися поруч з розділами «Відео» і «Головна». Наголошується, що всі записи, що розміщуються в Backstage, будуть публікуватися в зворотному хронологічному порядку.

Керівництво сервісу впевнена, що завдяки запуску Backstage з’являться абсолютно нові види контенту. Крім цього розділ значно розширить можливості розповсюдження відео. У ньому автори зможуть розміщувати як вже опубліковані на каналі ролики, так і створені спеціально для Backstage.

Передплатники зможуть «реагувати» на публікації автора не тільки звичайними текстовими повідомленнями, але і за допомогою відео та фото. Серед розробників сервісу даний функціонал отримав назву «розширені відповіді».

Новина носить неофіційний характер, хоча була отримана журналістами електронного видання «VentureBeat» від надійних джерел. При цьому в офісі YouTube від коментування інформації відмовилися.