З 1 жовтня в росії подорожчають консолі xbox series x, xbox series s і аксесуари microsoft

39

Раніше сьогодні по мережі поширилася інформація про те, що з 1 жовтня в росії подорожчають консолі xbox series x , xbox series s , а також контролери та інші аксесуари microsoft . Зокрема, повідомлялося, що флагманська приставка нового покоління тепер буде коштує 49,990 рублів замість 45,590 рублів, а її молодша версія – 30,790 рублів замість 26,990 рублів.

Неофіційна картинка, що поширилася по мережі 24 вересня.

Джерела gamemag.ru у торгових мережах підтвердили, що з 1 жовтня продукція microsoft дійсно подорожчає в росії, але не стали вдаватися в подробиці.

нам також вдалося отримати офіційний коментар microsoft . Представник компанії зазначив, що 1 жовтня відбудеться “коригування рекомендованих роздрібних цін на консолі та аксесуари xbox в росії”, що пов’язано зі змінами курсу валют.

“з 1 жовтня відбудеться коригування рекомендованих роздрібних цін на консолі та аксесуари xbox в росії, що пов’язано зі змінами курсу валют”, – йдеться в повідомленні.

xbox series x і xbox series s дійсно будуть продаватися за 49,990 рублів і 30,790 рублів відповідно . Офіційних даних по інших позиціях поки немає.