Замаскований девкіт ps5 продали на ebay за 500 тисяч рублів

63

Сміховинна і дивна історія сталася на ebay. Один з користувачів задумав продати девкіт playstation 5-але зробити це легально не вдалося, тому йому довелося піти на вельми винахідливе і настільки ж забавне хитрощі, щоб обійти правила торгового майданчика.

Пропозиція продажу девкіта ps5 з’явилося на ebay ще в серпні — хтось зажадав за нього близько трьох тисяч євро, або 250 тисяч російських рублів. Лот провисів на майданчику кілька годин, зібрав більше десятка ставок, а потім просто зник. Судячи з усього, в справу втрутилися представники sony, адже чисто юридично девкіти playstation 5 не можна продавати. Компанія здає їх розробникам в оренду на основі спеціальної угоди.

Втім, хитрий продавець не розгубився і знову виставив консоль на продаж — правда, цього разу під виглядом стилізованого розігрівача замороженої піци. Бізнесмен навіть зробив антуражні фото, які ні на секунду не дозволять сумніватися, що продається саме такий пристрій, а ніяк не справжній девкіт ps5. Лот пішов з молотка за 6 тисяч євро або більше 500 тисяч рублів. Ось це кмітливість!