Запис ігрового процесу skul: the hero slayer

42

У зв’язку з виходом гри skul: the hero slayer на playstation 4, xboxone і nintendo switch на каналі justonegamr було опубліковано відео, що демонструє сорок хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1219 рублів, в microsoft store — 17 доларів, ав eshop — 1 529 рублів (до 3ноября діє знижка в розмірі 10 %).

Людська раса, що атакує замок короля демонів-звичайне явище, яке відбувалося вже незліченну кількість разів. Але ветот раз пріключенци вирішили об’єднати свої сили з імперською арміейі «героєм каерлеона”, щоб очолити повноцінний наступ внадежде розправитися з демонами раз і назавжди. Вони атакували фортецю демонів переважаючим числом, і змогли повністю його знищити. Всі демони замку були поміщені під варту заисключением самотнього скелета на ім’я скель.

Skul: the hero slayer — це екшен платформер з елементами, які стосуються мінливих карт. Це буде тримати васв тонусі, так як ви ніколи не будете знати, чого очікувати.

тонни черепів, тонни іграбельних персонажів скель-незвичайний скелет. На додаток до його вражаючих бойових навичок, він може придбати нові захоплюючі здібності в залежності від черепа, який він носить на даний момент.використовуйте до двох черепів одночасно, кожен з яких володіє своєю унікальною дальністю атаки, швидкістю і силою.вибирайте комбінації, відповідні вашому стилю гри, іпереключайтесь між ними в запалі битви, щоб поставити ворогів наколіні. Сила в ваших руках!

пригоди шляхи скеля перетнулися з загоном пригод! вони-могутні воїни, що полюють на демонів. Незважаючи на те, що він — невеликого зростання, він як і раніше здатний на багато що. Так чтопросто почекайте і побачте, хто насправді мисливець…

боси, осквернені темним кварцом в кінці кожного розділу бийтеся з величезними і неймовірномогутніми босами, оскверненими темним кварцом. Темнийкварц, породжений болем і ненавистю самого життя, заражає і берепід контроль все, до чого доторкнеться.