Завантажити гараж 54-симулятор автоблогера (мод: безкоштовні покупки | без реклами) на андроїд

47

гараж 54-симулятор автоблогера (мод: безкоштовні покупки | без реклами) – у цій грі вам належить випробувати на собі відразу ж три професії – автомеханік, відеоблогер і гонщик. Наш головний герой, популярний ведучий на youtube-каналі, вирішує відкрити свою справу з відновлення і тюнінгу автомобілів. Купуючи підтримані автомобілі в поганому технічному стані потрібно їх відновити і відремонтувати, а потім відправитися кататися по місту, дрифтувати і брати участь в гонках, щоб перевірити якість роботи.

Все це буде зніматися і транслюватися у вашому відеоблозі і якщо результати вашої праці будуть хорошими, то люди почнуть активно підписуватися на канал і щодня приносити багато грошей.

Їх потрібно пускати на покупку нових тачок, відкриття додаткових майстерень, наймання робітників, деталі для ремонту, обладнання для майстерні і так далі. Саме прикольне, що тут по мимо стандартного, багатоступінчастого тюнінгу є експериментальний, тобто ви можете створювати абсолютно божевільні моделі, наприклад поєднуючи кузова від різних машин.