Завантажити granny 3 (мод | без реклами / режим бога) на андроїд

23

granny 3 (мод: режим бога) – третя частина відмінного хоррор-квесту гранні, в якому вам належить знову знайти шлях з ув’язнення, з одного загадкового особняка. Як і в попередніх версіях, ви очухиваетесь замкненим в якомусь страшному приміщенні, ваше завдання швиденько прийти в себе і спробувати якомога швидше знайти дорогу на свободу.

Однак, як ми пам’ятаємо будинок гренні 3 ретельно охороняється примарами бабусі, дідусі, і цього разу ще й їх озлобленої внучки. Ваше завдання протягом п’яти днів виживати в цих страшних умовах, постійно шукаючи шлях до порятунку. Перед початком місії ви можете самі налаштувати режим гри, вибрати її складність і противника, який буде за вами полювати.

Так бабка відмінно чує і якщо ви десь скрипніть або подружжя впустите, то вона вмить примчить по вашу душу. Дід же не чує практично ні чого, проте має при собі дробовик, попадучись до нього на очі відразу отримаєте дробу по повній. А ось внучка слендріна може вбити поглядом, так що відразу відвертайтеся від неї. Досліджуйте кімнати, вирішуйте головоломки, використовуйте знайдені предмети, ховайтеся від ворогів, щоб вижити.