Завантажити максимальної простий інструмент для монтажу аудіофайлів

17

Mp3directcut-безкоштовний інструмент для монтажу аудіо-файлів. Це максимально простий інструмент, крихітний дистрибутив якого займає всього 299 кб. Розробляється творцями відомого надмінімалістичного аудіоплеєра 1by1.

Mp3directcut-дозволяє проводити монтаж і дрібне редагування аудіо-файлів у форматах mp3 і aac. Користувачеві доступні наступні операції: копіювання, додавання і видалення частин треку; посилення і зниження гучності; нормалізація звуку і пошук пауз; зациклення окремих частин треку; пошук розсинхронізації, загасання і наростання звуку та інше. Mp3directcut здійснює пряму зміну даних, без необхідності перекодування і відредагований трек залишиться той же якості, що і вихідний. Крім іншого, потрібно відзначити можливість пакетного пароутворення ряду файлів за заданим шаблоном.

У програми простий інтерфейс, в якому передбачена маса зручностей: всі головні інструменти доступні з основного вікна програми, є попередній огляд зроблених змін і швидкий відкат, передбачений редактор метаданих. Також важливо відзначити високу швидкість роботи.

Звичайно mp3directcut не годиться для серйозної роботи з аудіо-файлами, але це відмінний інструмент для дрібного монтажу, робота з яким не викличе складнощів навіть у початківця користувача.