Завантажити minecraft | майнкрафт (мод: unlocked / безсмертя) на андроїд

15

minecraft (unlocked | безсмертя) – запустивши майнкрафт на андроїд, гравець потрапляє в 3d-світ, який цілком складається з кубів. Він може змінювати його, створюючи з кубиків різні споруди. Якихось чітких цілей немає, проте в грі без праці можна знайти собі заняття: повне дослідження світу, створення будівель і предметів, битви з монстрами.

При запуску гри процедурно генерується новий світ. Він розділяється на області-біоми, кожен з яких включає в себе особливий набір об’єктів. Ваш герой, може з’явитися в лісистій, гірській або пустельній місцевості. Ламаючи кубики, персонаж збирає певні матеріали. Їх можна застосовувати для створення нових блоків.

День і ніч змінюють один одного, при цьому тривалість ігрових діб становить 20 хв реального часу. У денний час потрібно будувати будівлі, збирати матеріали. Можна займатися полюванням на свиней, овець, добувати їжу. У нічний час активізуються павуки, мерці, скелети, інші ворожі істоти.

Одним з основних занять вважається виготовлення різних предметів, крафт. У більшості ситуацій для цього потрібні особливі об’єкти (верстак, піч для плавки заліза). Можливо робити броню,яка зменшує шкоди від атак ворогів, зброю. Сокири, лопати знадобляться для отримання дерева, каменю, копки землі. Доступно 3 режими гри:» виживання«,» хардкор«,»творчість”. У першому потрібно шукати спеціальні речі і блоки для збереження життя. У другому у героя є тільки 1 життя. Отже, коли він помирає, доводиться починати все заново. У третьому необмежено доступні всі наявні блоки і об’єкти, робіть все, що душа забажає.