Завантажити навітел навігатор gps&карти ( повна версія / скіни / speedcams) на андроїд

58

«навітел» являє собою платно розповсюджується додаток для супутникової навігації, яке розроблено фірмою «центр навігаційних технологій». Дана програма для» андроїда ” заслужено стала вважатися одним з кращих навігаторів для android в 2018 році. Навітел для андроїд є найпопулярнішою навігаційної gps програмою телефонів і планшетів, яка може відмінно працювати без підключення до інтернету, а так само на самих слабеньких апаратах. Карти навітел для андроїд мабуть найточніші і інформативні, на них крім вулиць, будинків і будівель будуть розташовуватися найближчі до вас точки інтересу, тобто ті об’єкти, які можуть зацікавити вас, наприклад автомобільні заправки, магазини, банкомати, ресторани, парки та багато іншого.

Тривимірні оффлайн карти розроблені для шістдесяти чотирьох країн світу, в тому числі є карта росії, білорусі, україни, казахстану і так далі. У плані навігації тут все в повному порядку, ви маєте право побудувати будь-який потрібний вам маршрут, для цього просто потрібно вказати бажане місце розташування і через кілька миттєвостей буде побудований маршрут. Причому з недавніх пір додаток навчилося створювати і альтернативні маршрути, на них показуються відстань до потрібної точки, а так само приблизний час в дорозі, вибираєте потрібний вам маршрут і відправляєтеся в дорогу.

Під час руху голосовий помічник буде постійно підказувати вам напрямок руху, він попередить вас коли потрібно перебудуватися, де повернути або розвернутися. Так само завдяки navitel ви дізнаєтеся про пробки на дорогах, про дорожньо-транспортні пригоди, дізнаєтеся де розташовуються камери стеження за дорожнім рухом, ще програма попередить вас про порушення, наприклад почне пікать, якщо ви перевищите допустиму швидкість.

Користуватися даними gps навігатором можуть як водії транспортних засобів, так і пішоходи, причому потрібні вам маршрути однаково точно будуються як для автомобілів, так і для людей бажаючі долати відстані пішки. Завантажити навітел для андроїд, а так само карти для нього можна за посиланнями нижче, уважно прочитайте інструкцію по правильній установці, і все у вас буде працювати як годинник.

Супутникові карти для “андроїда” в 2018 році розробляються за підтримки державних структур, є ліцензованими. Також вони аналізуються і перевіряються фахівцями в геодезичній і картографічній сферах. Станом на 2018 рік, докладні супутникові карти створені для всієї території російської федерації. У play market можна безкоштовно завантажити додаток “навітел» для “андроїда”, проте лише тріальну версію програми. Щоб повноцінно використовувати супутникові карти в 2018 році, доведеться заплатити. Втім, є й інший вихід. Ви можете завантажити додаток “навітел” для “андроїда” з нашого сайту.

Вам не доведеться нічого платити при завантаженні “навітела” у нас. Це зламана версія програми для “андроїда”, яка нічим не відрізняється від тієї, що продається в play market. Вам потрібно лише завантажити додаток і встановити його на свій телефон, що працює на операційній системі «андроїд». Після цього ви можете починати використовувати актуальні в 2018 році супутникові карти для навігації.

Навітел 2019 для андроїд має в своєму розпорядженні наступним функціоналом:

• підтримує протоколи nmea і garmin• * підтримує opengl • * працює з треками • * можна завантажувати і міняти скіни (оболонки, що змінюють зовнішній вигляд інтерфейсу програми); * можна налаштовувати фільтр відображення poi • * можливо завантажувати бази speedcam; • можливо налаштовувати інтерфейс; • підтримує 3d-розв’язки; • відображає смугастість доріг; розраховує маршрут, враховуючи багатосмуговість руху; • відображає кількість поверхів в спорудах, зазначених на карті; • можливо підключити інформаційний сервіс з даними про пробки; * можна шукати будівлі за адресою або розташуванню на карті.