Завантажити reface pro (мод: активована про підписка) на андроїд

40

reface pro (мод: активована про підписка) – цікавий додаток, який може створювати неймовірно реалістичні видосики і гіф анімації зі зміною обличчя героя на ваше. Такий ефект досягається завдяки просунутим технологіям на основі штучного інтелекту, завдяки їм, ви в лічені секунди зможете помінятися обличчям зі знаменитостями в обраному відеоролику.

Сенс роботи рефейс про мега простий, потрібно завантажити прогу на андроїд і після запуску зробити знімок вашого обличчя, потім потрапляєте в меню з готовими шаблонами. Там вибираєте вподобаний ролик і натискаєте кнопку застосувати. Після обробки ви отримаєте неймовірно гумористичний ролик, де ваше обличчя буде гармонійно підставлено до тіла обраного персонажа.

Виглядає це красиво, ефектно і незвично. Ви можете зберегти вийшла результат, завантажити його собі на пристрій, або ж поділитися з друзями, запостивши в соціальні мережі. У моді отримана про підписка, отже ви отримуєте повністю розблокований функціонал без реклами і водяних знаків. Підійде рефейс для тік ток, instagram або просто для розваги.