Завантажити slender: the arrival (мод: повна версія) на андроїд

25

slender: the arrival (мод: повна версія) – мобільна адаптація відмінного хоррора slender man з новим сюжетом і графікою.

Довгоочікуваний порт фільму жахів слендер: прибуття на андроїд пристрої, в якому гравцеві належить розгадати таємницю зникнення кейт, – близької подруги нашої головної героїні лорен. За сюжетом ви відправляєтеся на пошуки приятельки, прибувши в її будинок, ставати зрозуміло, що тут сталася боротьба, всі речі розкидані, вікна з дверима навстіж, на шпалерах незрозумілі подряпини. На одній знайденій записці є заклик йти в ліс, що ми власне і робимо, взявши з собою невеликий ліхтарик.

У зе арівал гравцеві необхідно досліджувати різні, занедбані території, знаходити там корисні речі, розгадувати головоломки і намагатися, щоб монстр слендермен нас не виявив, інакше піде миттєва загибель. Щоб від нього відбитися використовуйте свій ліхтарик, його світло відлякує лиходія, а як тільки він відвернеться, біжіть що є сечі і ховайтеся в затишних місцях. Атмосфера тут приголомшлива, дуже похмура і лякає, рекомендується грати в темряві з навушниками, для більшого занурення в жах.