Завантажити tiktok (мод: вирізана реклама і відео зберігаються без вотермарка) на андроїд

18

tiktok – відмінний додаток надає повноцінний доступ до популярної соціальної мережі тікток. Створюйте свої креативні відосики і діліться ними зі своєю публікою. Ми представляємо вам мод офіційного клієнта, в якому відключена вся реклама, а ваші записувані відеоролики будуть без нав’язливих водяних знаків (вотермарков).

В даному відеоспільноті кожен користувач зможе знайти круті міні-ролики створені мільйонами людей з усього світу. Ви можете коментувати їх і залишати свої коментарі. Програма на підставі ваших уподобань буде кожен день будувати стрічку, де ви знайдете багато гуморного, корисного і оригінального контенту на всі випадки життя.

Якщо у вас є обліковий запис, то діліться своїми яскравими моментами з усією багатомільйонною аудиторією. Розкривайте свій творчий потенціал і діліться ідеями. Для цього в tiktok на андроїд передбачено сотні тисяч всіляких музичних композицій і звукових файлів, а так само різні маски, ефекти, фільтри, емодзі і стікери. Редагуйте свою творчість завдяки простим у використанні інструментам і нехай всі вам заздрять.