Житель китаю вкрав 170 000 юанів з метою покупки смартфона iphone 13 для своєї дівчини

15

Ще п’ять років тому вихід нової моделі iphone вважалася мало не найбільшою подією осені. Тисячі людей збиралися під магазинами. Багато займали чергу за кілька днів, а перший тиждень дістати смартфон з надкушеним яблучком на тильній панелі було майже неможливо. За місце в черзі платили навіть більше, ніж коштував iphone, а щасливчиків показували по телевізору. Смартфон став модним атрибутом, а серед золотої молоді прийнято оновлювати свій гаджет в перші дні після релізу. Оскільки більшість людей не розбирається в тих чи інших характеристиках мобільних телефонів, то всередині iphone часто можна зустріти далеко не самі просунуті комплектуючі, але це мало турбує фанатів. Все це вже інша історія, адже не тільки багаті і знамениті хочуть купити новенький смартфон в перші дні.

Кілька днів тому цікава історія трапилася в китаї. Там у фірмовому магазині apple в провінції хубей був з шумом затриманий один з покупців. На вигляд це був звичайний громадянин, який прийшов 24 вересня в торгову точку за смартфоном. Він оплатив всю суму покупки, але так і не отримав бажаний гаджет. Як виявилося, це був злодюжка, який вкрав 170 000 юанів і прийшов за iphone 13 для своєї дівчини. Після арешту стали відомі вкрай цікаві факти.

Хлопець на ім’я танг працює мийником машин, де отримує дуже скромну заробітну плату. Її не вистачає для задоволення зростаючих запитів дівчини, з якою танг зустрічається. Красуня вимагає від нещасного новий одяг, красиве взуття та інші дрібнички. Мало того, вона поставила кілька умов, без чого не стане продовжувати з ним стосунки. Очевидно, що це був новий iphone 13. Де точно вкрав 170 000 юанів танг, не уточнюється, але після арешту він звинуватив у всьому свою дівчину, заявивши, що вона змусила його піти на подібний вчинок. Хлопчина з гіркотою заявив, що дівчина вимагала від нього власний будинок і машину, а інакше відмовлялася вступати в шлюб.

Танк зазначив, що планував роздобути ще грошей, почати власний бізнес і жити довго і щасливо. Не вдалося. Подивитися короткий ролик із затриманням можна за даною адресою. До речі, 170 000 юанів-це більше 26 000 доларів. На момент арешту танг вже витратив левову частку грошей, оскільки в кишені у нього виявилися 60 тисяч юанів або 9300 доларів. Невже хлопчина витратив все на дрібнички для своєї дівчини?