Життя в new world: як гравці борються проти ботів, багів і шахраїв

12

Не дивуйтеся, якщо зустрінете голих людей, що повзуть по землі-в цьому є глибинний сенс.

Гра з назвою new world повернула світу відеоігор особливу чарівність-сотні тисяч гравців взяли в облогу сервери, освоюють контент і самостійно вибудовують комунікацію в mmorpg. Геймплей дозволяє їм не тільки проявляти чисто механічні, але також і соціальні навички, провертаючи афери в кращому дусі освоєння америки.

Ми оглянули культуру нового світу і знайшли її напрочуд щільною, цікавою і гідною розкриття в окремій статті.

Полювання з кабанчиком на рибалок

Боти і продавці читів – два головних бича будь-якої мережевої гри. Мільйони людей намагаються зайти в популярні ігри не заради звичного досвіду, але заради грошей.

У new world боти обложили рибні місця, заважаючи звичайним гравцям вудити цінну рідкісну рибу. Для боротьби з ними винахідливі і терплячі гравці приманюють місцевих кабанів і нацьковують на ботів. На жаль, навряд чи розробники щось зроблять з ботами, крім як посилять правила перебування в режимі бездіяльності.

Палаючі карти

Гравці продовжують скаржитися на плавлення і загоряння карт рівня rtx 3090. Як ми вже знаємо, amazon games повністю чиста і використовує тільки ліцензовані засоби, в той час як виробники карт можуть накинути кастомних систем управління охолодженням відеокарти. Наприклад, карти від evga намагалися розігнати вентилятори до декількох тисяч оборотів в секунду.

Розробники рекомендують відключити в панелі nvidia автоматичну зміну налаштувань відеокарти, відключити максимальну частоту кадрів і вручну встановити обмеження частоти кадрів до 60 fps. Гравці використовують для обмеження відеокарт програми на зразок rivatuner statistics server.

Піраміди

Найцікавіший випадок соціальної активності гравців – шахрай забрав з скарбниці гільдії синдикату 60 тисяч золотих монет. Аферистом виявився сам глава гільдії. Спершу він зібрав внески з наявних у нього під керівництвом 200 гільдійців, потім спробував викупити на ці гроші поселення, але не зміг.

Розчарований невдачею глава гільдії забрав з собою всю казну і втік у невідомому напрямку, видаливши персонажа. Гравці написали на нього скаргу і знайшли його – тепер аферист животіє в стані колишніх ворогів з фракції марадерів. Збиток від його дій навряд чи складе пару тисяч рублів, але змусив гравців задуматися про захист загальних заощаджень.

Карколомні патчі

Розробники new world стабільно страждають через проблеми з серверами. Наприклад, на старті їх просто не вистачило для всіх бажаючих. Розробники роздробили сервери, і тиск з боку новачків трохи спало.

Але немає добра без лиха-нові патчі кидають сервера. Для встановлення патчів amazon вимикає їх, але відключення виходять за рамки технічного обслуговування. Наприклад, реліз патча 1.0.1 впустив сервера на 7 з гаком годин. Але не у всіх гравців, до частини.

Духовна спадщина bloodborne

Жодна з пристойних масових рольових ігор не може обійтися без впливу творінь fromsoftware. Виявилося, місцями new world схожа на одне з них.

З вимкненими панелями деякі локації підозріло нагадують bloodborne як по загальному духу, так і по дизайну персонажів. Хоча, звичайно, в bloodborn немає таких мальовничих і наповнених життям лісів.

Голі повзуни

Давним-давно world of warcraft назавжди змінила вигляд рольових ігор. На місце багатогодинним побиттям монстрів в локаціях прийшли довгі ланцюжки квестів. Не відразу і не скрізь, але до 3 аддону плавна система прокачування з постійним рухом вперед устоялася і задала стандарти жанру.

new world не може похвалитися новаторськими ідеями. Зате гра акуратно перейняла численні традиції сучасної онлайн культури. Наприклад, підхопила моду з the elder scrolls online на лежачі протести і об’єднала їх з флешмобами з pubg – тепер по світу повзають голі люди, протестуючи проти ботів. Або не протестуючи, вони нікому про це не повідомляють, а просто повзуть. Фу. Переносників зарази ми знаємо, це популярні стримери.

Скочування на дно

Один з найцікавіших багів нового світу – перетворення гравця в клубок котиться плутанини. Ну, це треба бачити, щоб розібратися у всіх принадах місцевої фізики.

Новаторська техніка захисту від дуелянтів

Pvp навряд чи сильно хвилює гравців в грі, де від нього досить легко позбутися. Однак і адепти агресивної сторони геймплея знайшли для себе цікаві прийоми.

У грі не можна плавати (але іноді можна ходити по дну), зате в струмку можна легко сховатися від ворожих гравців. Якщо це для чогось потрібно – біля водойм ошиваються хіба що боти, абсолютно нешкідливі і дратівливі.

Банами війна

Незважаючи на очевидно зародковий стан pvp за мірками любителів чистого насильства над випадковими гравцями, розробникам вдалося донести захоплюючий змагальний елемент конкуренції фракцій за територію. І способи боротьби в ній відрізняються від звичного «пвп або засцал».

Недобросовісні гільдії спамлять скаргами на суперників. Покарання незначне – всього 24 години. Таке незначне, що бан автоматично видається при певній кількості скарг, що надійшли на конкретного гравця. У конкретному випадку війну виграє та сторона, чиї солдати з’явилися на полі бою. Один з ігроковзібрав як докази війни за допомогою банів, так і сумної ліні amazon.

Як справедливо помічають задушливі і занудні гравці, new world нагадує альфа-тест хорошої гри, не недостатньо продуманої для заняття престолу головної mmo нинішнього десятиліття.втім, в ній є життя і душа, так що вона напевно залишиться з нами надовго, як і teso.