Зростання світового ринку персональних комп’ютерів сповільнюється

29

Компанія counterpoint technology market research підвела підсумки дослідження світового ринку персональних комп’ютерів в третьому кварталі поточного року. Галузь продовжує демонструвати позитивну динаміку.

Pixabay.com

У період з липня по вересень включно в глобальному масштабі було реалізовано приблизно 84,2 млн десктопів і ноутбуків різних типів. Це на 9,3% більше в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Разом з тим аналітики кажуть, що зростання ринку сповільнюється. Так, протягом попередніх чотирьох кварталів поставки збільшувалися в річному численні на двозначні числа відсотків.

Тут і нижче зображення counterpoint technology market research

Лідером галузі є lenovo з часткою близько 23,9% в третьому кварталі. Компанія реалізувала 20,1 млн персональних комп’ютерів, збільшивши відвантаження в річному численні на 5 %.

На другому місці знаходиться нр: попит на пк цієї компанії за рік скоротився на 6 % — до 17,3 млн одиниць. Частка нр склала приблизно 20,5%.

Замикає трійку dell з 18,1 %. За рік компанія наростила продажі на 30 %, поставивши за три місяці близько 15,2 млн комп’ютерів.