З’явилися чіткі зображення планшета samsung galaxy tab s8 5g

27

Ще в травні стався витік інформації про планшетах samsung galaxy tab s8. Здавалося б, вони неминуче надійдуть у продаж влітку або на початку осені. У підсумку цього не сталося.

Tab s8, tab s8 + і tab s8 ultra тепер очікують побачити в продажу в січні. Основні характеристики називалися вже неодноразово, тому цікавіше познайомитися із зовнішнім виглядом конкурентів ipad pro.

У твіттері відомий інсайдер @onleaks поділився зображенням 11-дюймового galaxy tab s8. Не виключено, що скоро з’являться зображення моделей tab s8 plus і tab s8 ultra.

Коли реліз пристроїв переноситься, є ризик, що їх зовнішній вигляд встигне застаріти. Однак, конкуренція на ринку android-планшетів не сама напружена, тому у пропозицій samsung є шанси привернути до себе увагу покупців.

За зовнішнім виглядом новинка мало відрізняється від tab s7. Рамки навколо екрану як і раніше симетричні, дві задні камери, сканер відбитків пальців збоку, навіть розміри не змінилися. На зміну процесору snapdragon 865 приходить сучасний флагман snapdragon 888.

Не виключено, що ціна планшета трохи виросте в порівнянні з попередником. Йдеться про конфігурацію з об’ємом пам’яті 8/128 гб. Решта характеристики повинні залишитися незмінними. У їх число входять екран lcd з частотою 120 гц і батарея 8000 маг з швидкою підзарядкою потужністю 45 вт.

У всіх трьох планшетів може бути версія з підтримкою стандарту зв’язку 5g крім варіантів з 4g і тільки wi-fi. Не виключено, що старша модель отримає екран oled 120 гц з діагоналлю 14,6 дюйма і батарею 12000 маг. Важити все це багатство буде близько 650 г, товщина корпусу 5,5 мм. Tab s8+ може володіти екраном 12,4 дюйма і важити 575 г при товщині корпусу 5,7 мм.

Galaxy tab s8 ultra може отримати також конфігурацію пам’яті 12/512 гб і в деяких країнах працювати на процесорі exynos 2200.