З’явилися оцінки та відгуки halo infinite

37

За кілька днів до офіційного релізу halo infinite в мережі почали з’являтися огляди профільної преси.

Як відзначають критики, новий проект в знаменитій серії має відмінний ігровий процес, добре працюючий мультиплеер і приємну картинку, проте історія завершується на найцікавішому, що може розчарувати деяких.

На агрегаторі рецензій metacritic у проекту зараз середній бал 85/100. На opencritic у шутера 86/100, при цьому 94% критиків рекомендують гру до покупки вже зараз. Ознайомитися з витягами можна нижче.

Inverse– 10/10

Якщо doom eternal – це чізбургер з забігайлівки, то halo infinite – це стейк на вечерю з пляшкою чудового червоного вина за завищеною ціною. Люблячий дідусь показує молодій класиці, як це робиться, тому що він це винайшов.

Ign– 8/10

Майстер чіф повернувся до своїх фанатів з новим відмінним ігровим процесом і міцним мультиплеєром. Шанувальникам також сподобаються аспекти історії з “старих добрих часів”, ймовірно, більше, ніж новачкам. Вони також можуть бути розчаровані тим, що амбіційне оповідання закінчується тоді, коли воно дійсно має розпочатися.

Screen rant– 7/10

Цілком імовірно, що halo infinite в кінцевому підсумку стане визначальною епоху грою, яка відновить її в якості домінуючої франшизи серед шутерів, але не зараз, і невідомо, коли це станеться.