Дивимося стартовий трейлер гри my friend peppa pig

39

Компанії bandai namco і outright games представили трейлер на честьвыхода пригодницької гри my friend peppa pig . Прем’єракрасочной гри про знамениту на весь світ рожеву свинку відбулася сьогодні, 22 жовтня, на системах nintendo switch, playstation 4,xbox one і pc. Гра доступна повністю російською мовою, присутній в тому числі професійна озвучка на русскомголосамі акторів, які брали участь в озвучуванні мультсеріалу. Граідеально підійде дітям і юним гравцям, але ніщо не заважаетнасладіться проектом і їх подорослішали батькам.

My friend peppa pig запропонує шанувальникам свинки пеппи создатьсобственного героя і відправитися в унікальну пригоду разом спеппой, відвідуючи знакові місця з мультсеріалу і спілкуючись з любимимиперсонажами. Творці заявляють, що протягом сюжету буде полностьюзавісеть від гравця — ви зможете пограти з джорджем і мамою свінкойв будинку пеппі, допомогти татові свину знайти його втрачені окуляри або жевместе пострибати по брудних калюжах.

Стартовий трейлер гри:

Свинка пеппа — популярний британський мультсеріал, що транслюється смая 2004 року. Серіал був показаний по телебаченню більш ніж в 180странах і переведений більш ніж на 40 мов. За роки существованіясвинка пеппа придбала величезну армію шанувальників і шанувальників зовсім світі, причому не тільки серед юної аудиторії. Тепер шанувальникіобворожітельной рожевої свинки зможуть зануритися у віртуальний світвместе з улюбленими героями.