Як дивитися історії в instagram

11-3-2021

Історія в instagram-це короткі відео або фотографії (з можливістю додавання ефектів), які зникають протягом 24 годин після їх публікації. Щодня користувачі програми, кількість яких перевищує мільярд, завантажують понад 500 мільйонів історій. Автори таких публікацій можуть бачити, хто їх переглядав. Але бувають ситуації, коли переглянути історію людини потрібно анонімно. Наприклад, якщо ви не хочете видавати своєї присутності в мережі. Зробити це можна різними способами: від найпростіших лазівок до використання спеціальних сервісів. Розглянемо п’ять варіантів прихованого перегляду чужого story-контенту. Вони доступні для користувачів ios і android. Хочемо порекомендувати смотреть истории инстаграм анонимно  за доиогою додатку на сайті .

Режим польоту

Найпростіший спосіб побачити історії з instagram, не будучи побаченим — – активувати режим польоту. Цей спосіб грубий, але дієвий, тому багато користувачів користуються саме таким методом.

Спочатку слід відкрити програму і зайти в свій аккаунт. Потім потрібно почекати кілька секунд, поки всі історії стануть доступні для завантаження на ваш телефон. Тільки після цього увімкніть режим польоту і поверніться в instagram. Оскільки всі історії попередньо завантажені, ви можете переглядати їх без інтернету, який відключається в режимі польоту. Суть в тому, що при включеному режимі польоту ваш перегляд не фіксується. Відповідно, ви зберігаєте режим інкогніто.

Storiesig

Storiesig-це зручний сервіс для перегляду історій в браузері, який не вимагає реєстрації. Навіть якщо у вас немає власного аккаунта в додатку, вам доступний перегляд історій instagram-користувачів.

Алгоритм дій простий: вписуєте нік користувача (без @ і пробілів-так, як зазначено в профілі) в рядку пошуку (де написано username) і тиснете enter.

Після цього ви побачите нік і аватарку людини, кількість завантажених історій (всі stories highlights) і час публікації останньої з них. Крім того, видно точний час завантаження кожного фото або відео — аж до секунд.

Якщо клікнути на кількість історій, вони відобразяться у вигляді файлів. Їх можна не тільки переглянути, але і завантажити. Досить натиснути download.

Storieswatcher

Принцип роботи storieswatcher такий же, як і у storiesig. Знаходьте в рядку пошуку сервіс, переходите на його сторінку, а потім вводите нік користувача у відповідному рядку і тиснете enter.

Після цього для перегляду і скачування стають доступні завантажені за останню добу історії.

Відзначимо, що stories highlights переглянути не вийде. Крім того, цей інструмент, як і storiesig, працює тільки з відкритими акаунтами.

Hiddengram-розширення для браузера chrome

Hiddengram-це утиліта для google chrome, яка дозволяє дивитися історії, не видаючи себе. Щоб почати використовувати сервіс, потрібно авторизуватися у власному акаунті або ж спеціально створеному для анонімного серфінгу профілі. Після установки розширення ви побачите у верхній робочій панелі очей в перекресленому колі-це підтвердження того, що ви все зробили правильно.

При активованому режимі цей значок стає червоним. Якщо навести на нього курсором, з’явиться повідомлення»у розширення є доступ до цього сайту”.

Це означає, що ви можете дивитися історії анонімно. Щоб поставити розширення на паузу, потрібно клікнути на значок. Після цього він стане зеленим, а ваші перегляди будуть видні автору публікацій.

Відзначимо, незважаючи на необхідність авторизації в instagram, при активованому режимі hiddengram для автора публікацій ви залишитеся невидимкою.

Telegram-бот

У telegram є кілька ботів для анонімного перегляду instagram stories. Один з найбільш зручних сервісів-бот-шпигун @igspybot.

Варто врахувати, що при пошуку цього бота можна зіткнутися з його копіями. Небезпека полягає в тому, що вони не можуть гарантувати конфіденційності, а крім цього можуть запросити гроші за свої послуги.

Він дозволяє дивитися чужі історії і завантажувати їх собі на смартфон або комп’ютер. Фото і відео завантажуються альбомом. Відео без звуку – у форматі gif.

Для початку роботи з ботом натискаємо»start”. Для перегляду конкретного профілю надсилаємо в повідомленні його юзернейм в одному з форматів:

  • https://www.instagram.com/username;
  • com/username;
  • @username;
  • username.

Якщо вибраний вами аккаунт захищений настройками приватності, ви отримаєте відповідне повідомлення.

Історії з відкритих профілів з’являються в діалоговому вікні протягом декількох секунд. Звідси ж її можна зберегти.

Якщо ви підпишіться на конкретного користувача за допомогою цього інструменту, він буде надсилати нові публікації автоматично.

Крім історій ви можете слідкувати за чужими постами, трансляціями, igtv, highlights. Але за цю можливість потрібно платити.

Story saver (android)

Додаток story saver дозволяє не тільки анонімно дивитися story-контент, але і зберігати зображення і відео з історій і igtv в пам’яті вашого пристрою.

Важливий момент: щоб скористатися сервісом, вам доведеться увійти в свій обліковий запис в instagram або facebook.

Storized (ios)

Ця програма працює за тим же принципом, що і інші інструменти: ви зможете анонімно переглядати історії інших користувачів. За більшість функцій платити не потрібно, але, якщо ви не хочете бачити рекламу або плануєте користуватися ним необмежено, доведеться оформити підписку.

Висновок

Додаток instagram не дозволяє переглядати історії користувачів анонімно або завантажувати їх. Але є безліч способів обійти ці обмеження і залишитися непоміченим. Для цього існує цілий арсенал спеціальних інструментів: додатки, браузерні розширення, онлайн-сервіси, telegram-боти. Одні націлені на збереження анонімності, інші «заточені» під скачування контенту.

Це може бути корисно в різних ситуаціях: від простого розваги до збору інформації на сторінках конкурентів і її подальшого аналізу. Також можливість оперативного збереження публікацій-важлива частина роботи представників змі.

Так, вибір інструментів для збору інформації великий. Але при роботі з сервісами такого плану важливо проявляти пильність і враховувати, яку інформацію вони збирають про вас. У деяких випадках має сенс завести сторонній аккаунт і переглядати історії з нього. Це безпечніше, ніж “віддавати” логіни і паролі від важливих профілів сумнівним додаткам, з яких вони можуть потрапити в руки зловмисників.

Rusvpn для [platform]

За рейтингом vpnbase