Завантажити musixmatch тексти + плеєр (premium) на андроїд

27

musixmatch – чудовий музичний програвач для андроїд який по мимо якісного відтворення музики вміє отримувати синхронізований текст пісні під час програвання. Тобто перед вами величезна в світі бібліотека, яка містить в собі більше шести мільйонів текстів пісень на двадцяти мовах. Отримайте текст улюбленої композиції, всього за пару миттєвостей.

Тексти можна зберігати в обране, щоб мати доступ до них в будь-який час. Крім того, ви зможете одним натисканням налаштувати трансляцію тексту під час виконання пісні, наприклад при програванні кліпу в youtube, прослушіваніеspotify або іншому вашому музичному плеєрі. Завдяки найпотужнішим функціям і механізмам musixmatch на андроїд знайде і самого виконавця треку, і його назву. Просто піднесіть пристрій з включеною функцією пошук до джерела звуку, або самі напийте.

З недавніх пір додаток навчилося на льоту перекладати пісні, так що можете навіть вивчати мову при прослуховуванні. Ну а в іншому плеєр дійсно хороший, звук чисті і гучний, можна налаштувати низькі і високі частоти під свої переваги. В налаштуваннях безліч опцій, вони стануть в нагоді для підстроювання інтерфейсу та інших параметрів.