Божевільні деталі фільму “нова людина-павук 3” з ендрю гарфілдом

22

З появою ендрю гарфілда у фільмі « людина-павук: немає шляху додому », фанати почали просити зробити третю частину « нової людини-павука ».

Відомо, що sony pictures хотіли зробити фільм, але в кінцевому підсумку роль людини-павука дісталася тому холланду, а сам герой з’явився в кіновсесвіту marvel. Тим не менш, портал murphy’s multiverse опублікував подробиці невишедшего триквела, і він звучить трохи шалено.

Варто зауважити, що третю частину хотіли випустити 10 червня 2016 року. Тоді як прем’єра фільму “нова людина-павук 4” була намічена на 4 травня 2018 року. Тобто у студії були великі плани на кіновсесвіт, яку також повинні були поповнити спін-оффи про лиходіїв.

Відразу кілька персонажів повинні були повернутися, незважаючи на те, вони загинули в попередніх частинах. Йдеться про батька головного героя річарда паркера, джорджа стейсі і нормана озборна (кріс купер) – останній з яких став би лідером зловісної шістки. Крім того, особистість джентльмена була б розкрита, а все це звучить як адаптація сюжетної лінії clone saga.

Професор майлз уоррен, також відомий як божевільний вчений шакал, міг взяти участь у сюжетній арці. Він би використовував днк пітера для створення різних павуків-клонів і воскресіння персонажів. Це дозволило б повернути гвен стейсі у виконанні емми стоун.

Тим не менш, малоймовірно, що б коли-небудь побачимо таку третю частину « нової людини-павука », незважаючи на прохання шанувальників в соціальних мережах, які запустили кампанію #maketasm3.