Центробанк посилить контроль за російськими майнер, обмеживши можливість переведення в готівку грошей

12

Уряд закручує гайки для всіх, хто намагається незаконно здійснювати фінансову діяльність. Очевидно, що будь-який заробіток повинен оподатковуватися. Так існують всі або більша частина країн. Оскільки ми ще не звикли до подібного явища для отримання прибутку від роботи в інтернеті, то зароблене за допомогою криптовалюта вважаємо невід’ємною частиною, яка належить тільки нам. На перший погляд все логічно, адже окремо взятий користувач взяв свої готівкові, з яких вже сплачені всі податки. На ці гроші була куплена криптовалюта, а після отримано прибуток. Оскільки держава ніяк не брала участь в цьому процесі, може здатися, що йому нічого не належить. З точки зору податкової, подібні твердження помилкові, а вже сьогодні будь-який майнер або трейдер може потрапити під жорсткий контроль або взагалі позбутися своїх грошей.

Нещодавно центробанк перерахував умови, порушення будь-якого з яких приверне до того чи іншого вкладника підвищену увагу. Після цього система передасть відомості про людину фахівцеві, а той вже вирішить блокувати чи ні банківський рахунок. Ознайомитися з повним списком можна на офіційному сайті банку. Ми ж коротко перерахуємо деякі з них.

  • більше 50 різних одержувачів в місяць і більше 9 в день вже привернуть увагу системи
  • численні операції по зарахуванню і списанню грошей (більше 30 разів на добу)
  • перевищення максимальної суми транзакції в день (100 000 рублів) і в місяць понад 1 мільйона рублів.

Це тільки частина, адже є цілий ряд інших обмежень, що дозволяють впізнати людину, яка здійснює незаконну фінансову діяльність. Врахуйте, що фізособа взагалі не має права займатися незаконним підприємництвом. Для цього потрібно зареєструватися і платити податки. Фахівці пояснюють, що в першу чергу нова ініціатива вдарить по обмінниках. Саме вони порушують відразу всі три перших пункти, що ставить під удар організаторів злочинного ланцюжка, що переводить в готівку будь-які існуючі криптовалюта.

Варто також враховувати, що центробанк не забороняє подібним структурам виконувати ті чи інші операції. Вимога одна: реєстрація та виконання діяльності в правовому полі. Є думка, що в майбутньому гайки будуть закручувати і далі, а попереду майнер чекають нові сюрпризи. Швидше за все фермери, що копають ефір на одній або декількох відкритих, не постраждають через незначні обсяги, а ось трейдери, які намагаються заробити на торгівлі криптовалюта, під ударом.