Кейда – 6 чекає забуття: у лютому з destiny 2 зникне кампанія «відкинуті»

11

Компанія bungie оголосила про те, що з виходом лютневого розширення «destiny 2: королева-відьма» в сховище контенту destiny (dcv) відправиться вся сюжетна кампанія «відкинуті» (forsaken). Вона вважається однією з найулюбленіших шанувальниками.

Джерело: bungie

Це станеться 22 лютого 2022 року. Крім сюжетної кампанії “відкинутих«, в dcv буде відправлений пункт призначення» сплутані береги «і сезонний контент четвертого року, в тому числі місії» передвістя «і»посланник”. А пункт призначення “місто мрій«, наліт» арена «і завдання» поля битв” залишаться.

“перенесення цих матеріалів в сховище дозволить звільнити місце для розширення “королева-відьма”, нового пункту призначення “мир-престол”, нових можливостей, таких як створення зброї і перемикання рівня складності кампанії на “легендарний”, нового архетипу зброї “глефа”, а також для всього додаткового контенту, запланованого на чотири нових сезони починаючи з лютого”, — додала bungie.

Джерело: bungie

Кампанія «відкинуті» буде доступна безкоштовно з 7 грудня 2021 року до її перенесення в сховище. Нагадаємо, що саме в її рамках загинув відомий екзо кейд-6.

Також 7 грудня у продажу з’явиться набір “відкинуті” , який містить:

  • доступ до рейду “останнє бажання»;
  • доступ до підземелля” розколотий трон»;
  • три шифри відкинутих для отримання екзотичної зброї.

Всі власники розширення автоматично отримають даний набір. Володарі всього екзотичної зброї з «відкинутих ” замість шифрів отримають вищі осколки.

Нарешті, починаючи з лютого існуючі “поля битв” і нальоти будуть об’єднані в плейлист “операція “авангард””. Він стане безкоштовним для всіх гравців.

Джерело: bungie