Програма для контролю виконання завдань

4-13-2020
Программа для контроля выполнения задач

Контроль виконання завдань здійснюється за допомогою видачі спеціального завдання працівникові, призначеному контролером бізнес – процесу. Видача проходить в маршрутній точці з типом контролер процесу отримує завдання для контролю результатів виконання. Основний набір елементів форми контролю збігається з елементами форми виконання. Перемикання між виконавцями здійснюється з допомогою кнопок або за допомогою вибору виконавця зі списку виконавців. Якщо в точці дії був лише один виконавець, то функції вибору виконавців в точці контролю стають недоступні. Також хочемо вам порекомендувати программа для контроля выполнения задач 

У разі, якщо результати виконавця схвалені, контролер встановлює результат значення . При цьому контролер має можливість написати свої зауваження. Зауваження контролера стануть доступними для виконавця у формі його повторної завдання. Якщо виконавців більше одного, то контролер має можливість схвалити виконання в одних виконавців і відхилити у інших. Крім того, йому потрібно буде прийняти рішення щодо підсумкового результату контролю всієї точки. У разі, якщо він вирішить, що підсумковий результат усіх виконавців не прийнятий, то процес повторить видачу для них завдань (після проходження перевірки в точці ). У разі включення прапорця ), повторні завдання будуть видані і виконавцям з схваленими завданнями. Повторна видача відбувається тільки після проходження процесу маршрутної точки з типом по результату роботи контролера. На малюнку вище наведено приклад простого процесу, в якому результати виконання виконавців у точці дії . за допомогою цього програмного забезпечення у нас були вирішені наступні завдання: узгодження документів, контроль роботи співробітників, централізоване зберігання документів.

Відгук про впровадження бізнес – процесів в комерційній компанії. практично на всі питання, пов’язані з роботою програми, ми легко отримуємо відповіді від групи технічної підтримки компанії Прочитати відгук. Відгук про впровадження системи документообігу. функціонал даного продукту допоміг нам організувати роботу кур’єрського відділу, підвищив якість і швидкість взаємодії між різними підрозділами організації. впевнені у подальшому розвитку системи. якісної технічної підтримки і готові рекомендувати її різним підприємствам. система документообігу задовольнила наші потреби на 95 відсотків, решту ми змінили за допомогою розробників.