Resident evil village стала грою року для ps4 за версією playstation blog

39

Як стало відомо з playstation blog, resident evil village стала переможцем ps4 game of the year 2021, поряд з ps5 goty, ratchet&clank: rift apart. Village обійшла it takes two, marvel’s guardians of the galaxy і far cry 6 в боротьбі за перемогу, яка була визначена голосуванням гравців. Про перемогу playstation пише наступне:

задовільна перестрілка, запам’ятовуються зустрічі, безліч сюжетних поворотів. У продовженні історії ітана уінтерса від capcom є що похвалити. І це ще до того, як ви оціните сміливе, але вдале з’єднання чотирьох різних піджанрів жахів. По одному на кожного з чотирьох лордів, з якими вам належить зіткнутися, і об’єднання їх в одне ціле. У village кожен знайде, чого боятися. Кожен, хто грав, знайшов ще одне неймовірне доповнення до канону resident evil.

Для багатьох не дивно, що остання частина хоррор-франшизи від capcom отримала таку високу оцінку гравців. Re village-одна з найбільш пройдених ігор 2021 року, згідно з даними сайту howlongtobeat, що показує, що користувачі не просто купують гру, але і завершують її до кінця.

Нагорода resident evil village, отримана в результаті голосування фанатів, можливо, є більшим успіхом, ніж нагороди, продиктовані компаніями, оскільки вона демонструє, наскільки хоррор сподобався самим гравцям.