Як проходить терміновий ремонт Макбуку

8-17-2018

Кожен MacBook відрізняється якістю і надійністю складання. Вона розрахована на тривалий термін експлуатації. Однак з різних причин можуть виникати певні несправності, серед яких найчастіше зустрічаються:

Механічні. Падіння з великої висоти або сильний зовнішній вплив – одні з головних причин виходу Макбук з ладу.
Програмні. Зараження системи комп’ютерними вірусами або різке вимикання може призвести до пошкодження або втрати системних файлів, без яких робота macOS стане нестабільна або неможлива.
Залиття водою. Попадання вологи всередину корпусу призводить до окислення контактів, короткого замикання, виходу з ладу багатьох життєво важливих вузлів. Хочу порекомендувати замовити ремонт макбук киев по доступній ціні

Окремо варто розглянути «симптоми» апаратних несправностей, які вимагають офіційного ремонту MacBook:

Мимовільне вимикання. Може свідчити про несправності в роботі материнської плати, необхідності заміни жорсткого диска або аварійному завершенні роботи в результаті перегріву. Залежно від причини потрібно ремонт Apple MacBook або чищення системи охолодження.
Харчування. Якщо MacBook не тримає заряд або не заряджається, то це вказує на розрив в кабелі блоку живлення, деградацію акумулятора, поломку схеми управління або гнізда живлення.
Повільно працює. Причиною «загальмованості» може стати пошкодження жорсткого диска або перегрівання пристрою.
Проблеми з зображенням. Смуги на екрані, спотворення зображення або його відсутність вказують на несправність матриці або відеокарти Макбук.
Комплексна діагностика допоможе дати точну відповідь про причини несправності. У розпорядженні наших фахівців професійне обладнання, яке допоможе швидко встановити причину поломки і відремонтувати ноутбук. Ціни на ремонт MacBook залежать від складності й тривалості роботи і визначаються індивідуально, виходячи з конкретного випадку.

Переваги співпраці
Ми пропонуємо широкий вибір послуг, які допоможуть усунути будь-яку несправність вашого пристрою:

Профілактичне обслуговування допоможе запобігти поломку і вчасно виявити можливу проблему. Наші фахівці очистять систему охолодження від пилу і зроблять заміну термопасти для нормального охолодження процесора і інших вузлів.
Ремонт клавіатури і тачпада, екрану, динаміків та іншої тендітної електроніки, а також повна заміна вийшов з ладу обладнання на нове.
Установка додаткової оперативної пам’яті для розширення можливостей системи та покращення швидкодії.
Налаштування операційної системи забезпечить безпеку ваших персональних даних під час роботи. Ми також допоможемо повністю перевстановити ОС, зберігши ваші дані на жорсткому диску.
Встановлення та налаштування будь-якого ліцензійного софта для роботи або розваги.
Наша компанія – авторизований сервісний центр, що має повний доступ до оригінальних комплектуючих. Ціна на ремонт Макбук залежить від типу поломки і необхідності заміни що вийшли з ладу вузлів. До ваших послуг досвідчені фахівці, які спеціалізуються не тільки на обслуговуванні Макбуков, але і на ремонті техніки Apple інших моделей.