Як способи розкрутки сайту

9-13-2018


Багато власників сайтів, які прагнуть потрапити в ТОП пошукових систем і замовляють відповідні послуги у seo-фахівців, часто навіть не цікавляться, які методи просування сайту застосовуються цими самими фахівцями. А даремно. Якщо не приділяти належної уваги цьому питанню, то успішне просування сайту, як може здатися клієнту на перший погляд, насправді буде «скороминущим» і нетривалим. Після чергового апдейта алгоритмів пошукових систем (далі – ПС) всі результати можуть зникнути, а сам сайт потрапить під фільтри, вибратися з-під яких украй складно.
Також хочемо вам порекомендувати тарифы на продвижение сайта
Що стосується сірих методів просування сайтів, то їх використання може забезпечити ефективність кампанії без яких-небудь санкцій з боку ПС, а може і навпаки – нашкодити сайту. Загалом, під сірими маються на увазі способи просування, які «Яндекс» або «Гугл» (або інші пошуковики) не відносять ні до легальним, ні до заборонених.
Зважаючи на те, що останнім часом представники пошукових систем буквально «кричать» про те, що важливий дизайн, лякають власників всякими там юзабіліті та іншими розумними термінами, знаходження такого сайту в Топі найбільшого пошуковика, принаймні, дивно. А якщо враховувати горезвісні і уславлені пошуковими системами поведінкові фактори – цей сайт, ніякого бажання, окрім як скоріше закрити його, не викликає.
Ще один важливий момент – будь-яка методика просування сайту повинна передбачати постійний розвиток ресурсу. Якщо фахівець каже, що потрібно зробити це і це, і сайт назавжди «зависне» у Топі, варто відмовитися від його послуг. Для того, щоб він дійсно там «завис», ресурс потрібно постійно розвивати і підтримувати. І при замовленні послуг з просування seo-спеціаліст обов’язково повинен на це вказувати.
До кожного сайту потрібен свій підхід і своя методика просування сайту. Якщо СЕО-спеціаліст мислить шаблонно і працює шаблонно, чекати успіхів при зверненні до його послуг марно. Довіряти свій ресурс, не боячись попадання під всілякі фільтри, можна тільки того, хто забезпечить (як це не банально звучить) індивідуальний підхід до кожного сайту. Спеціаліст з просування, постійно шукає нові методи, проводить експерименти і вчиться на власному досвіді – це «гроза пошукачів», яка переможе всі алгоритми і виведе сайт в ТОП.