Як створити інтернет – магазин

2-11-2020

Розробка сайту – це не такий вже складний і в, принципі, при належному рівні залученості інтуїтивно зрозумілий процес. Багато хто вважає, що правильне створення інтернет-магазину вимагає десятків тисяч доларів і цілої команди розробників, проте насправді все набагато простіше. Хочемо порекомендувати почитати про https://neoseo.com.ua/uk/razrabotka-internet-magazina/ на сайті

Зрозуміло, ми не говоримо про якісь суперсучасних розробках з яскравими flash-ефектами і висококонверсійними лід-магніт плагінами, однак, простенький і симпатичний інтернет-магазин самому створити — не проблема. Потрібно лише спробувати і не боятися, що може не вийти з першого разу. Готувати ви ж теж не відразу навчилися, правда?

Крок 2. Реєстрація хостингу та доменного імені.
Домен являє собою назву Вашого майбутнього сайту. Хостинг-це, кажучи простою мовою, основа майбутньої онлайн-майданчика, за рахунок якої її зможе розпізнавати інтернет. Для вирішення завдання в пошуковику знаходите компанію, яка займається цим питанням і замовляєте хостинг і домен. Останній краще вибирати простий і запам’ятовується, щоб легше було в майбутньому називати його клієнтам по телефону.

Крок 3. Підключення CMS системи.
CMS – це основна база, так скажемо, двигун, за рахунок якого і буде функціонувати загальний механізм магазину: система оформлення замовлення, авторассилкі на електронну пошту, перекидання користувачів на інші сторінки після певних дій і т.д. популярною CMS для інтернет-магазину є Presta Shop. Однак багато хто також використовує WordPress і Joomla.

Крок 4. Установка шаблону
Шаблон являє собою дизайн вашого майбутнього сайту. В інтернеті велика кількість з них представлено навіть в безкоштовному доступі, однак. ми рекомендуємо не надто економити на цьому пункті, щоб користувачам було максимально зручно і приємно здійснювати у вас покупки.

Крок 5. Тестування.
Перевірте всі кнопки, посилання та інші деталі на сайті. Долучіть до справи додаткових людей, які допомогли б все протестувати і виявити якісь системні помилки. Так швидше вийде знайти недоліки і оперативно їх усунути.

Що робити після запуску інтернет-магазину?
З чого почати створення сайту інтернет-магазину, розібралися. Тепер давайте обговоримо наші подальші дії. Тут все залежить від ваших цілей. Якщо проект спочатку планувався в якості заробітку на продажу товарів, то план подальших дій може виглядати наступним чином:

  1. Пошук постачальників. Багато виконують цей пункт ще до створення сайту, однак, якщо ви ще цим не займалися, то переходите до пошуку постачальників товарів для вашого інтернет-магазину. Почати можете з партнерів з нашої країни, а з часом підключати компанії з-за кордону.
  2. Наповнення сайту товарами і контентом. Щоб інтернет-магазин не здавався порожнім, завантажте на його сторінки максимальну кількість товарів, які є у вас в наявності, і додайте трохи інформаційного або розважального контенту у вигляді новин, статей, відеооглядів, щоб зацікавити клієнтів.
  3. Залучення відвідувачів. Пробуйте нові способи рекламного просування сайту в Інтернеті. До речі, ось цікавий онлайн-курс з монетизації та просування інтернет-проектів.
  4. Аналітика та збір статистики. Підключіть до себе на сайт Яндекс.Метрику або інші сервіси, які дозволять відстежити поведінку клієнтів на вашому сайті. Виходячи із зібраних даних робіть висновки і вносите технічні корективи, щоб користувачам було максимально просто і зручно здійснювати покупки в режимі онлайн.
  5. Технічне поліпшення сайту. Слідкуйте за трендами в сфері маркетингу та електронної комерції. Підключайте нові віджети, що дозволяють збільшити показники конверсії, наприклад, системи автодозвону, красиві вивіски у кожного товару «новинка», «знижка» і т. п.