Як вибрати послуги seo аудиту!

325

Запускаєте новий бізнес і хочете максимально швидко зайняти позиції в пошуку. Повний перелік всіх технічних рекомендації, написаний індивідуально під ваш проект. Перевірка сайту на 57 основних елементів внутрішньої і технічної оптимізації. Семантичне ядро (список ключових слів) на основі даних Google чи Yandex, готова структура на основі кластеризації. Наше технічне завдання — це готовий до застосування сценарій оптимізації для вашого програміста. Для вас ми підготували послугу: SEO Аудит + внутрішня оптимізація — спеціальний формат перевірки сайту.

Під час аудиту ми не тільки проводить аналіз але і складаємо список практичних рекомендацій. І якщо ви впровадите ці рекомендації, ви отримаєте сайт повністю готовий для подальшого просування. Після аудиту ви отримуєте повне технічне завдання по SEO оптимізації вашого сайту. Рекомендації з усунення технічних помилок. Інструкція щодо заповнення мета тегів, заголовків, змісту. Правки для коректної настройки індексації. Опис застосування необхідних структурованих даних. Додатково: аналіз зовнішніх посилань і рекомендації по посилальної стратегії. Додатково: базове тестування зручності сайту. )SEO Аудит + ТЗ по оптимізації сайту + аналіз посилальної стратегії + юзабіліті аудит. У вартість аудиту входить 2 перевірки впровадження рекомендації описаних у звіті. При подальшому просуванні сайту ми віднімемо вартість аудиту з вартості першого місяця просування.

Я вийду в ТОП10 всім своїм запитам після СЕО аудиту. Після виконання описаних у технічному завданні рекомендацій ви отримаєте зростання по позиціях, але це не означає вихід всіх бажаних запитів в ТОП10. Так як, складність просування по різним запитам залежить від конкуренції в темі і популярності запиту. Однак, частина середньо конкурентних запитів досить імовірно вийде на першу сторінку результатів пошуку. На який результат я можу розраховувати. За умови, що ви виконаєте всі рекомендації наведені в тех. наприклад ви можете подивитися на динаміку зростання проекту в темі «нерухомість» який виконав всі рекомендації. На старті зовнішня пошукова оптимізація сайту була майже на базовому рівні.

На графіку видно як після виконання ТЗ в кінці Листопада сайт почав стрімко підвищувати видимість в пошукових системах. У мене немає розробників, ви допоможете мені виконати рекомендації на сайті. Ми можемо допомогти вам, підібрати команду кваліфікованих розробників для виконання зовнішньої СЕО оптимізації сайту. У тому числі: прискорення роботи сайту, налаштування мобільного або адаптивної версії виконання SEO рекомендацій. Однак у вартість написання технічного завдання не входить вартість роботи програмістів і верстальників.