Acer заявляє про другий злом її систем в цьому році

9

реклама

Представник тайванського виробника комп’ютерів acer підтвердив сьогодні, що компанія зазнала другого злому за цей рік після того, як хакери оголосили про продаж більше 60 гб даних на підпільному хакерському форумі

Імовірно дані містять відомості про клієнтів і інформацію для входу в систему для індійських роздрібних продавців і дистриб’юторів були передані на raid, форум, який зловмисники в останні роки використовували для вимагання у компаній і продажу вкрадених даних. Зловмисник надав зразки вкрадених даних разом із зразками інших файлів.

Представник acer підтвердив злом в електронному листі сьогодні після того, як компанія повідомила свою команду безпеки і розслідувала заяви хакерів.

” нещодавно ми виявили атаку на нашу місцеву систему післяпродажного обслуговування в індії. Після виявлення ми негайно провели повне сканування наших систем. Ми повідомляємо всіх потенційно постраждалих клієнтів в індії. Про інцидент було повідомлено місцевим правоохоронним органам та індійській групі реагування на комп’ютерні надзвичайні ситуації”.