Apple скоро офіційно визнає iphone 6 plus застарілим. Що буде з пристроєм?

34

106

Стало відомо, що iphone 6 plus скоро увійде в список застарілих гаджетів. Також у купертіно є категорія “вийшли з експлуатації продуктів”. Що відбувається з апаратами, які потрапляють в такі переліки?

Які пристрої вважаються застарілими?

У список застарілих продуктів входять гаджети, які apple перестала продавати більше п’яти років тому. У теорії вони обслуговуються, але тільки якщо компанія володіє необхідними запасними частинами.

Зараз у списку знаходяться iphone 4, 4s, 5 і 5c, ipad 4-го покоління, перший ipad air, ipad mini 3, macbook air (2014) і macbook pro (2013, 2014, 2015).

31 грудня до переліку приєднається iphone 6 plus, який дебютував на ринку в 2014-м. В більшості країн модель зняли з продажу у вересні 2016 року, тобто понад п’ять років тому. Останнє значне оновлення для смартфона — ios 12, вийшла в 2018-м. Iphone 6 залишиться актуальним ще пару років, оскільки в окремих регіонах він продавався до 2018 року.

Що щодо вийшли з експлуатації айфонів?

Продукт вважається таким, що вийшов з експлуатації, якщо apple припинила поширювати його більше семи років тому. Це деякі конфігурації iphone 4s і всі апарати до нього. А ще десятки macbook, imac, macintosh, powerbook і навіть комп’ютер apple i, з якого і почалася історія бренду. Лінійка beats monster потрапила в категорію цілком.

Такі пристрої не візьметься ремонтувати ні сам it-гігант, ні авторизовані сервісні центри. Якщо ви не збираєтеся розлучатися зі старим айфоном, то краще заздалегідь купити запчастини — купертіно незабаром почне продавати їх всім бажаючим.