“яндекс «представив підписку для гравців в world of tanks

35

Wargaming і» яндекс «представили спільну ігрову підписку»яндекс плюс world of tanks”. Крім переваг підписки “яндекс плюс”, в її комплект входить внутрішньоігровий контент world of tanks — золото, преміум-танки в оренду, косметичні елементи і спеціальні пропозиції.

Джерело: wargaming

На вибір доступно три тарифи — «базовий», «стандарт» і «максимум». Тарифи “стандарт» і “максимум” завжди будуть містити внутрішньоігрове золото. Комплекти всіх трьох тарифів буде оновлюватися щомісяця.

У грудні власників тарифу “базовий «чекають 6 емблем» сніжинка” і 3 преміум-танки в оренду на 3 дні з правом викупу. Тариф “стандарт «в цьому місяці поповнить запас золота на 900 одиниць, додасть унікальний 2d-стиль» снігопад”, збільшить оренду преміум-танків до 5 днів, дасть 5-відсоткову знижку на ряд покупок в преміум-магазині і надасть 2 спеціальних пропозиції. Тариф “максимум” збільшить золоту винагороду до 2200 одиниць. До всіх попередніх бонусів максимальний тариф запропонує 3 декалі»тигр (крадеться)”. Також термін оренди танків іс – 3 з моз, кв-122 і t-34-85 rudy буде збільшений до 7 днів, а знижка в магазині — до 10 %. У комплект входять вже 4 спеціальних пропозиції.

Користувачі, у яких ще немає підписки «яндекс плюс», отримають стартовий бонус — танк бт-7а зі слотом в ангарі, прокачаним на 100% екіпажем, 5 днів преміум-аккаунта і унікальну медаль. Також такі гравці зможуть користуватися підпискою “яндекс плюс world of tanks” безкоштовно протягом перших 30 днів.

Підписка “яндекс плюс world of tanks” доступна в росії, білорусії та казахстані. Ціна на тариф «базовий» становить 199 руб.в місяць, «стандарт» — 399 руб. В місяць і «максимум» — 799 руб. В місяць.