Huawei випустила перший за довгий час смартфон для міжнародного ринку – в європі вийшов nova 9

29

Сьогодні huawei представила в європі перший за довгий час новий смартфон — модель середнього класу nova 9. Продажі смартфонів huawei за межами китаю сильно підірвали американські санкції, але всупереч цьому компанія продовжує продавати фірмові пристрої в інших країнах. А щоб залучити користувачів, huawei наділяє свої смартфони функціями, притаманними апаратам більш високого класу. Такий підхід простежується і в nova 9.

Huawei

Nova 9 — це 4g-смартфон, який може похвалитися рядом просунутих можливостей. Він побудований на базі продуктивного середньобюджетного чіпсета qualcomm snapdragon 778g, виконаного за нормами 6-нм техпроцесу. Однак варто відзначити, що тут використана версія чіпа, яка штучно позбавлена підтримки мереж 5g.чіпсет працює в зв’язці з 8 гбайт оперативної пам’яті, а ємність накопичувача може становити 128 або 256 гбайт.

Huawei nova 9 може похвалитися 5,67-дюймовим oled-екраном з частотою оновлення 120 гц і роздільною здатністю full hd+, який забезпечує стовідсоткове охоплення колірного простору dci-p3. Основна камера смартфона об’єднує чотири сенсора: головний 5-мп датчик, один 8-мп і два 2-мп модуля. Nova 9 обладнаний 4300-ма·год батареєю з підтримкою швидкої 66-вт зарядки.

На відміну від версії для китайського ринку, міжнародна версія huawei nova 9 заснована не на harmony os, а на android з оболонкою emui 12. Звичайно, сервіси google на смартфоні недоступні. Пристрій надійде в продаж в найближчі тижні за ціною 499 євро.