Samsung показала, як гнучкі смартфони galaxy z fold 3 і galaxy z flip 3 перевіряються на міцність

12

Південнокорейська компанія samsung в серпні цього року випустила нові смартфони з гнучкими дисплеями galaxy z fold 3 і galaxy z flip 3. Тепер же вендор опублікував відео, в якому показано, як перевіряється надійність флагманів. Ймовірно, причина появи ролика криється в прагненні компанії розвіяти чутки щодо не надто високої надійності дисплеїв згаданих пристроїв.

Зображення: cnet

В опублікованому відео містяться уривки чотирьох окремих тестів. В одному з них смартфони поміщаються в спеціальну камеру, всередині якої імітуються різні погодні умови, що дозволяє оцінити стійкість пристроїв до різних типів клімату. Другий тест передбачає занурення у воду включених смартфонів. У третьому тесті роботизована рука-маніпулятор перевіряє надійність дисплея при взаємодії зі стилусом s pen. Заключне випробування передбачає проведення численних циклів складання / розкладання пристроїв.

Найімовірніше, поява ролика, в якому демонструється процес перевірки нових флагманів на надійність, пов’язаний зі зростаючою кількістю скарг користувачів на появу невеликих тріщин на екрані galaxy z flip 3.