Опис всіх сцен після титрів фільму “шан-чі і легенда десяти кілець”

33

Новий фільм кіновсесвіту marvel виходить в прокат, і, як завжди, він закладає основи для майбутніх проектів.

«шан-чи і легенда десяти кілець ” представляє майстра кунг-фу у виконанні сіму лю, який стикається зі своїм батьком, венву, справжнім мандарином. Фільм включає дві сцени після титрів, як і багато останніх стрічки mcu. Нижче розкривається, що в них показано.

увага! далі йдуть спойлери!

У першій сцені шан-чи опиняється в санктумі санкторумі, разом з вонгом (бенедикт вонг). У сцені з’являються брюс беннер / халк (марк руффало) і керол денверс / капітан марвел (брі ларсон). Вони вивчають десять кілець, і брюс зазначає, що вони не з вібраніуму і це не технології читаурі. Керол запитує, як довго вони були у батька шан-чи, на що герой відповідає:»приблизно тисячу років”.

Коли шан-чи вперше застосовує кільця, їх «відчули» в камар-таджі. Як виявляється, в кільцях є передавач. Це пояснює, чому вонг і доктор стрендж можуть бути стурбовані цим джерелом енергії. Далі вонг говорить шан-чи і кеті чен (аквафіна) наступне:

Знаю, стільки за раз важко стільки осмислити, але, нічого, звикайте. З цих пір ваші життєві траєкторії почнуть змінювати стрімко і непередбачувано, і назад вже немає шляху. А попереду довга дорога.

Сцена закінчується забавним моментом в караоке, після чого на тлі титрів починає грати трек hotel california від eagles.

Друга сцена після титрів показує, що сялін( чжан меньєр), сестра шан-чи, очолює «десять кілець», а це означає, що ми побачимо організацію знову. Це підтверджує напис в кінці:

Десять кілець ” повернуться.

Крім того, за “десять кілець” тепер борються і жінки, проти чого раніше був венву / мандарин (тоні люн чу вай). Судячи з усього, організація засвітиться або в якомусь серіалі, або нас чекає окреме шоу про неї. Також не можна виключати, що це натяк на продовження.