Pubg: new state – потенційно краща королівська битва

32

Нещодавно відбулася онлайн-презентація pubg: new state, на якій творці pubg: battlegrounds оголосили про дату виходу нової гри, а також поділилися подробицями про майбутній проект і відповіли на деякі питання представників інтернет-видань.

Отже, найголовніше, реліз pubg: new state повинен відбудуться 11 листопада. Гра стане доступна на ios і android більш ніж в 200 країнах, буде поширюватися по моделі free-to-play. На старті pubg: new state зможе похвалитися підтримкою 17 різних мов, серед яких і російська.

” pubg: new state успадковує основу ip pubg і сама по собі буде конкурентоспроможною на світовому ринку, – сказав генеральний директор krafton ч. Кім під час онлайн-презентації. – krafton продовжить випускати ігри, які полюблять гравці з усього світу. Ми прагнемо пропонувати розширені можливості, адже ми переконані, що ігри стануть найпотужнішим типом медіа».

Але що ж зробить pubg: new state конкурентоспроможною і унікальною? на це питання відповів виконавчий продюсер гри, мінкю пак. Він заявив, що в той час як pubg: battlegrounds є основним напрямком жанру королівська битва, pubg: new state визначає стандарти battle royale для наступного покоління. У грі використовуються передові технології рендеринга і система стрільби, що не поступається версії pubg: battlegrounds для pc і консолей. Крім того, якість графіки pubg: new state розширює межі того, що раніше було можливо на мобільних платформах.

Природно, krafton мають намір підтримувати і розвивати свою гру протягом довгого часу. Так креативний директор дехун кім детально розповів про особливості гри і плани оновлення контенту. Він зазначив, що pubg: new state прагне просунути жанр королівської битви за рахунок оригінальних ігрових функцій, які включають, крім іншого, настройку зброї, різноманітні дрони і унікальну систему набору гравців. Після запуску pubg: new state буде мати чотири унікальних карти, в тому числі трой в сеттингу майбутнього і основу всієї франшизи – ерангель. Гра також буде регулярно поповнюватися новим контентом, буде поліпшуватися геймплей і додадуться сезонні розваги, орієнтовані на баланс геймплея і веселощі.

Керівник видавничого напрямку генрі чанг представив план krafton з глобального розвитку pubg: new state і зазначив, що krafton буде активно спілкуватися з фанатами і надавати стабільні ігрові послуги, створивши дев’ять глобальних центрів обслуговування. Компанія також буде реалізовувати різні ініціативи, щоб виправдати очікування світового ігрового співтовариства і забезпечити кращий геймплей для всіх шанувальників гри.

І звичайно ж чимало зусиль буде докладено для боротьби з не найчеснішими гравцями. Глава підрозділу по боротьбі з читами сангван кім з pubg studios зазначив, що krafton заборонить використання сторонніх програм, емуляторів, клавіатур і мишок, а також буде активно знаходити і обмежувати спроби злому, щоб запобігти шахрайству і захистити код гри. Крім технічних відгуків, настрої гравців і відгуки спільноти теж будуть уважно вивчатися, аналізуватися і відбиватися на оновленнях в грі.

Трохи сухих цифр. На момент онлайн-презентації кількість передреєстрацій перевищила 50 мільйонів.

На честь запуску нової гри буде проведено спеціальний онлайн-турнір для російськомовних фанатів під назвою «битва за new state». 24 блогери з twitch, tiktok і youtube приєднаються до святкування релізу і битимуться один з одним у п’яти напружених матчах. Захід розпочнеться в п’ятницю 12 листопада о 18:00 за московським часом і транслюватиметься на офіційному youtube каналі. Шанувальники зможуть взяти участь в розіграшах і отримають можливість виграти ексклюзивні призи, проголосувавши і спробувавши вгадати переможця, а також беручи участь в інших активностях.

Також розробники дали відповіді на питання журналістів і прояснили деякі моменти, пов’язані з грою:

  • монетизація в pubg: new state буде полягати виключно в косметичних предметах і за реальні гроші ніхто не зможе отримати ігрову перевагу. Предметів для зміни зовнішнього вигляду буде дійсно багато і гравці зможуть спокійно комбінувати їх і всю косметику можна буде придбати за внутрішньоігрову валюту, яка заробляється в матчах.
  • високий рівень фізики і графіки повинен допомогти pubg: new state виділитися на тлі конкурентів і підкорити серця гравців. Реалістичність нової гри не поступатиметься оригінальній pubg.
  • про запуск pubg: new state на інших платформах, таких як pc і різних емуляторах розробники поки не готові говорити. В першу чергу вони зосереджені саме на мобільних платформах.
  • технічна оптимізація є основним пріоритетом команди розробників і що стосується системних вимог, то гра буде працювати на пристроях рівня galaxy s7, iphone 6s і новіших моделях.

Вже зовсім скоро гравців чекає реліз потенційно кращої королівської битви для мобільних пристроїв, а чи стане pubg: new state дійсно кращою – вирішувати будемо ми. Прості гравці.