Пограбування і махінації зі страховками: новий геймплейний трейлер saints row присвятили “кримінальним авантюрам”

34

Свіжий ролик автори присвятили системі criminal ventures , що дозволяє гравцям будувати свої власні кримінальні імперії.

Criminal ventures – це не просто місії, які можна взяти і завершити, а “організовані злочинні угруповання”, як їх називає головний креативний директор volition джим бун . Кожне з обведених гуртком місць на карті санто-ілесо є локацією, де гравці можуть побудувати те чи інше підприємство. На початковому етапі такі заклади будуть представляти із себе супермаркети, перукарні та пральні, тоді як більш пізній бізнес, зі зрозумілих причин, стане набагато більше, прибутковіше і відкриє додаткові ігрові можливості.

У новому трейлері saints row приділяється увага лише деяким “кримінальним авантюрам”. Наприклад, об’єкт під назвою bright future пропонує завдання, в яких гравцям належить незаконно перевозити і утилізувати токсичні відходи, let’s pretend – база святих для планування і здійснення пограбувань, а shady oaks – клініка, що займається махінаціями з медичними страховками.

Ребут saints row надійде в продаж 25 лютого 2022 року . Гра буде доступна на playstation 5, playstation 4, xbox series x|s, xbox one і pc в epic games store.