Студія madmind studio поділилася роликом з головною музичною темою succubus

17

Польська студія madmind studio напередодні релізу еротичного екшену succubus випустила ролик з процесом створення головної музичнойтеми гри.

Оскільки виробництво саундтреку, як і виробництво самої гри, відбувалося під час триваючої пандемії, процес створення був дуже складним. Тим більше приємно, що ми можемпродемонструвати вам готовий продукт цієї діяльності, яким ми оченьдовольни! саундтрек гри прекрасно передає її атмосферу, а завдяки представленому відеоматеріалу ви зможете відчути частинку того, що чекає вас в повній версії succubus!

У новій грі від польскихразработчіков ви будете грати за суккуба відію – дику і хтиву демонесу,відкинула роль королеви пекельної безодні. Зі зникненням законних правителів, демони, що залишилися, визнали німрода своїм правителем. Звівши імперію ізтрупів грішників, новий король разом зі своєю королевою відією зумів зупинити розростається хаос, залишений колишніми правителями. Однакороскошная життя і прогулянки по килимах, зшитим зі шкур мучеників, не для суккуба,тому відія вибирає життя в пекельній пустелі, де зустрічає могутнього бафомета, який разом зі своєю армією збирається роздобути душу німрода.суккуб потрапляє в полон до генерала демонів, де її калічать, після чого у відііпоявляется важлива мета – помститися ворогам.

Succubusвыйдет на пк (steam, gog) 5 жовтня 2021 року.