Microsoft купує відеоплатформу Flipgrid, щоб стати лідером в сфері освіти

251

Microsoft хоче стати провідним фактором у технологічному секторі, коли мова йде про освіту.

В даний час компанія пропонує цілий ряд таких додатків для користувачів, а також представила для цієї мети Windows 10S. Це полегшена версія платформи для пристроїв, які не мають такого потужного обладнання.

Значною мірою ідея Windows 10S полягає в тому, щоб стати більш серйозним конкурентом перед хромбуками. Microsoft вже офіційно підтвердила, що купила Flipgrid.

Фактично, під цією назвою криється інноваційний стартап, розробляє платформу для освіти, яка звертає увагу на особистісні характеристики кожної людини, щоб допомогти йому бути максимально креативним.

Flipgrid пропонує до свого додатком ряд соціальних характеристик, у тому числі можливість записувати і ділитися відео на різні теми зі своїми однокласниками. Фінансові параметри угоди досі залишаються публічною таємницею.

В майбутньому Flipgrid буде доступна безкоштовно для шкіл і освітніх установ, а також для конкуруючих систем. Бажання придбати платформу буде мати ключове значення для суперництва між Google і Microsoft в сфері освіти.

Нагадаємо, що в даний час хромбуки користуються в цьому сегменті великою популярністю, незважаючи на спроби компанії вплинути в негативному плані на ці процеси за допомогою бюджетних ноутбуків з Windows 10S.

Джерело: http://fuck-hack.com/