Tesla model 3 став найбільш продаваним авто в європі — першим серед усіх електромобілів

25

У вересні tesla model 3 стала найбільш продаваним автомобілем в європі минулого місяця, ознаменувавши момент, коли електромобіль вперше перевершив з продажу в регіоні конкуруючі моделі з двигунами внутрішнього згоряння. За даними jato dynamics, найдоступніший електромобіль tesla перевершив такі популярні моделі, як renault clio і volkswagen golf.

Bloomberg

Дослідники ринку відзначають, що така популярність на європейському ринку частково відображає стрімке зростання tesla в третьому кварталі поточного року. Той факт, що model 3 стала найбільш продаваним авто в європі, є важливою віхою для зростаючого ринку електромобілів і є ознакою швидкої відмови від двигунів внутрішнього згоряння. Крім того, це перший випадок, коли автомобіль, вироблений за межами європи, зайняв перше місце з продажу в регіоні.

Bloomberg

Уряди європейських країн пропонують щедрі стимули, щоб спонукати покупців купувати авто на електричній тязі. У вересні електричні та гібридні автомобілі займали 23% ринку, що майже вдвічі перевищує показник 2020 року. У вересні tesla відвантажила клієнтам 24 591 одиницю tesla model 3, що на 58% більше ніж торік.