Як організувати свято вдома.

2-20-2018

Як організувати свято вдома.
Якщо ідей зовсім немає, то можна підглянути на сайтах, які займаються організацією і проведенням дитячого дня народження, наприклад, http://bosicom-project.ru/program/shou-na-detskiy-den-rozhdeniya/. Досить подивитися фотозвіти про проведені свят для дітей, від цієї інформації можна будувати свою програму. Продумайте список гостей. Чим менший вік дітей, тим менше запрошених повинно бути в списку. Так буде простіше втягнути їх в загальні ігри і простежити, щоб ніхто не занудьгував. Робіть знижку на розмір приміщення, щоб діти відчували себе комфортно. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі если интересуют мастер классы в Киеве.
Для виготовлення запрошень є маса варіантів. Їх можна купити готовими і заповнити від руки, знайти в інтернеті і роздрукувати або цілком виготовити самостійно. Не забудьте залучити дитину. В залежності від віку він може заповнити імена гостей або розфарбувати запрошення. Найменшим іменинникам під силу прикрасити їх наклейками. У запрошенні відобразіть інформацію для батьків – адреса, час початку і закінчення заходу. Діти мріють прокинутися вранці свого Головного Дня в казковій атмосфері.
Це легко здійсненно, якщо за ніч квартира перетворилася за допомогою прикрас. Безпрограшний варіант – повітряні кулі. Їх можна замовити готовими або орендувати балон з гелієм і надути самостійно. Термін польоту куль без обробки – 12 годин, зі спеціальною обробкою – 24 години. Фольговані кульки будуть нагадувати про веселощі кілька тижнів. Все це різноманіття продається в магазинах або виготовляється заздалегідь. У такому разі скатертину краще взяти однотонну, світлу, щоб посуд на ній не губилася.