Як створити Landing Page

12-11-2018

Как создать Landing Page
Перш ніж розповідати про переваги співпраці з веб-студією «Webkitchen», давайте розберемося, навіщо взагалі потрібен лендінгем пейдж «під ключ» і які вигоди він приносить бізнесу. Розробка лендингов (посадкових сторінок) є сьогодні однією з найбільш затребуваних послуг IT-сфери. Насамперед, посадочні сторінок трохи відрізняються від усіх інших: на них немає докучливих банерів, зайвої інформації, посилань. Людина приходить на них, щоб отримати інформацію про конкретний товар або послугу і зробити замовлення.
Також хочемо вам порекомендувати создание landing page
Наявність 10-річного досвіду в галузі розробки та просування – предмет гордості нашої компанії. Лэндинг пейдж не має нічого відволікаючого від самого ключового – описів і вартості. Простий і приємний дизайн, який закликає відвідувачів перейти до форми замовлення або натиснути на кнопку. Саме всі ці нюанси є ключовими для лэндинг пейдж. Але досягти бажаного результату можна тільки в тому випадку, якщо звернутися до досвідчених фахівців – професійним програмістам і дизайнерам, яким під силу створити по-справжньому зручний і привабливий для відвідувачів інтернет-ресурс. Отримати ефективний інструмент для активних продажів досить просто, варто замовити лэндинг пейдж Webkitchen в Києві. Веб-ресурси, створені нашими фахівцями, відмінно справляються з ключовою своїм завданням – привертають велику кількість відвідувачів, що збільшує продажі. Такі сайти є потужними бізнес-інструментами, активно залучаючи нових клієнтів, а в результаті – збільшуючи доходи власників. Створення лэндинг пейдж в Києві і інших містах України – недорога послуга, тому її може замовити будь-яка невелика компанія або приватний підприємець.
Якщо все зроблено правильно, то лендінгем пейдж не просто позначають присутність компанії в мережі, а стають дуже потужним бізнес-інструментом. Тобто активно залучають нових клієнтів, сприяють збільшенню продажів і, як наслідок, підвищується прибутковість. При цьому створення landing page як у Києві, так і в інших містах України коштує недорого і замовити розробку посадкових сторінок може дозволити собі будь-яка, навіть невеличка компанія. І навіть більше, ціна такої роботи не велика і якщо Ви приватний підприємець, то цілком можете собі дозволити створення лендінгем пейдж.