Як вигідно продати квартиру

11-14-2018

Как выгодно продать квартиру
Якщо улюблена бабуся залишила вам у спадок квартиру , а у вас є власне житло, то ви можете продати квартиру або здавати житло в оренду. Який варіант дій віддати перевагу, залежить від того, де розташована квартира і в якому вона стані. Якщо житло десь на далеких околицях, в півгодини їзди на транспорті від найближчої станції метро, здати його в оренду буде, мабуть, важко. В цьому випадку, напевно, вигідніше буде продати квартиру. І якщо це двох — або трикімнатна квартира, то на суму, отриману від продажу, можна купити квартиру ближче до центру або до станції метро.
Також хочемо вам порекомендувати квартиры продажа
До тих пір, поки не буде оформлено право власності на житло, отримане за спадком, ніякі операції проводити не можна. Оформити спадок можна тільки через шість місяців після смерті спадкодавця. Цей час дається на те, щоб всі спадкоємці встигли заявити про свої права. Тому не треба чекати 6 місяців, треба звернутися до нотаріуса саме протягом цього строку.
Після того, як ви отримаєте документи, що підтверджують ваше право власності на квартиру, можна почати її продаж. Вам необхідно вирішити, як ви будете продавати квартиру — самостійно або через агентство. Ми рекомендуємо проводити такі операції через агентство, так як виявити шахрайство дуже складно, якщо ви не знаєте всіх тонкощів, і не бачили все розмаїття необхідних документів.
В квартирі необхідно провести передпродажну підготовку. Як правило, квартира продається без меблів і техніки, тому необхідно повністю звільнити житло, забрати речі і вивезти на смітник все інше. Залишені в квартирі речі від попередніх господарів відразу ж створюють негативне враження при перегляді. Не треба розповідати, що тут померла ваша бабуся, деякі покупці відразу ж відмовляться від покупки через забобони. Якщо це питання буде поставлено, скажіть, що тут жила ваша бабуся, але останній рік вона проживала у вас і померла в лікарні.
Ніколи не передавайте гроші з рук на руки без розписки. Бажано також, щоб при передачі грошей був присутній хоча б один надійний свідок з вашого боку. Однак, говорити про те, що ви продаєте квартиру, і у вас скоро з’явиться велика сума грошей, не слід. Чим менше людей будуть знати про майбутню угоду, тим краще. Випадково вскольз згадана майбутня продаж квартири може зацікавити людину, пов’язаного з криміналом. Всі великі платежі бажано проводити в банку і отримані великі суми не тримати вдома, а тут же класти на рахунок. Це вбереже вас від отримання великої суми фальшивими грошима.