Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

122

Від автора: патрони, Петька! Чебураторы тікають, потрібно рятувати країну Оз! Ні патронів, Василь Іванович, закінчилися! Як закінчилися? Знову все не так зробив. Я ж вчора тобі показував, як залити мод на MySQL. Знову все «прошляпив»! Повторюю останній раз.

Що за моди ви взяли?

Чесно кажучи, я теж не в захваті від такого застосування MySQL, але це вже доконаний факт. В сучасному інтернеті взяли «моду» встановлювати моди на ігрові сервери, і використовувати для їх роботи цю «чудову» СУБД. Ви не знаєте, що таке мод? Ну, тоді перед тим, як запустити мод MySQL, давайте трохи «закопаемся» в дану тематику.
Мод – це доповнення до існуючої версії гри, що розробляється сторонніми розробниками. Воно найчастіше слугує для розширення можливостей ігрового процесу за замовчуванням. По «силі» впливу на гру моди бувають звичайними і глобальними. Останні в свою чергу можуть повністю змінювати модель побудови ігрового процесу.

Тобто можуть створити версію, зображену на малюнку зверху. Загалом, повністю міняють «віртуальну» реальність Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД .

Але питання залишається відкритим: при чому тут така «серйозна» і «шановна» СУБД, як MySQL? Навіть у таке «несерйозне» (ігровий процес) ця система управління БД продовжує виконувати свої прямі обов’язки: служити місцем сховища для інформації, забезпечувати її витяг, модифікацію і запис.

Ну, а причому тут «як залити мод на MySQL»? Справа в тому, що склад здебільшого модів, призначених для мережевих версій ігор (взаємодія геймерів відбувається не локально, а через мережеве з’єднання), входять БД. В них зберігаються всі дані, які часто затребувані в ігровому процесі, а також таблиці, в які записуються реєстраційні дані геймерів, їх рівні і т. д.

Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

Після того, як підключимо мод до MySQL, ми з вами «розкриємо» ігрову базу, і вивчимо її внутрішній вміст. На деякий час «станемо» Нео і взломаем Матрицю Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД . Але це ми зробимо трохи пізніше.

Сервери для геймерів

Всі моди «заливаються» на спеціалізовані сервери, які можна орендувати на спеціальних платформах і організувати власний ігровий процес. Таким чином можна «рубати» з друзями окремо від інших учасників. Якщо потрібно трохи змінити версію гри за умовчанням, то вам слід знати, як залити мод на MySQL хостинг:

Спочатку зареєструйтеся на обраному ігровому хостингу.

Активуйте свій окремий сервер.

Потім заходите в адміністративну частину сервера і обираєте пункт «Бази даних».

Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

Перед тим, як запустити мод на MySQL samp, що з’явилася таблиці параметрів знаходимо посилання, що вказує на ігрову БД, і переходимо по ній.

Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

Заходимо на сервер БД під обліковим записом адміністратора, використовуючи для цього оболонку phpMyAdmin. Дана програма найчастіше використовується на хостингу (віртуальному просторі), в тому числі і на ігровому. Якщо програма не встановлена, то її слід інсталювати, щоб продовжити процес інтеграції мода на ігровий сервер.

Тепер ми переходимо безпосередньо до опису того, як поставити мод на MySQL samp. У наступному вікні вводимо назву БД, і більше нічого не натискаємо.

В залежності від типу ігрового сервера може знадобитися здійснити імпорт бази через phpMyAdmin. В іншому варіанті потрібно вставляти БД у вже існуючу у таблиці.

Переходимо в програмі на вкладку «Імпорт» основного меню (зверху). При обраної «ігровий» базі в розділі «файл» відзначаємо пункт «Огляд вашого комп’ютера».

Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

Клікаємо по «Виберіть файл» і у вікні провідника вказуємо БД мода. Після чого внизу для підтвердження наших дій тиснемо «Ок». Потім у вибраній базі повинна з’явитися нова таблиця.

Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

Перед тим, як поставити мод на MySQL, я обіцяв вам показати, що являє собою вміст ігрової бази. Я (як справжній Морфеус) завжди виконую обіцянки, дані мною всім Нео! Загалом, дивимося, що там всередині:

Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

Як бачите, звичайна таблиця зі стовпцями та рядками. На жаль, нічого надприродного, і навряд чи ми тут знайдемо код Матриці.

Спокій, залишилося пару рухів!

Спокій, друзі-товариші! До того, як встановити мод на MySQL, залишилося пару клацань миші і кілька натискань на клавіші.

Зараз нам потрібно відкрити файл з розширенням .pwn. Зробити це можна будь-яким редактором, в тому числі і Блокнотом. У змісті файлу знаходимо такі рядки, і вносимо в них значенням свого логіна і пароля в СУБД, ім’я імпортованої бази:

Як залити мод на MySQL – несподіване застосування СУБД

Зберігаємо зміни файлу на сервері, і ваш власний мод готовий до «вживання»! Якщо глобальний мод, то його БД імпортується не як таблиця, а як повноцінна база.

Тепер ви знаєте, як поставити мод на MySQL на хостинг. Так можна змінити первісну версію гри до невпізнання. Створити власний світ. Та що там світ – цілу галактику! Але сильно не перестарайтеся з «перевтіленнями» реальності, інакше Чебураторы можуть з’явитися вам наяву:).