Завантажити хороша піца, відмінна піца (мод: багато грошей) на андроїд

28

хороша піца, відмінна піца (мод: багато грошей) – захоплююча аркада в якій гравцеві належить відкрити свою власну піцерію, де потрібно буде працювати на кухні, обслуговувати відвідувачів і робити все, щоб обігнати свого найближчого конкурента піцерію аліканте. Ігровий процес досить динамічний і цікавий, відмінно підходити щоб убити кілька годинок ввечері.

Починати свій шлях доведеться з нуля, поступово розвиваючи і покращуючи свій заклад, відкриваючи нові інгредієнти і начинки, вчити смачні рецепти, купувати покращене обладнання і так далі. Чим якісніше буде ваше обслуговування клієнтів, тим вище шанси отримати позитивні відгуки і більше чайових. А гроші вам дуже знадобляться, все коштує досить дорого, так що доведеться добре працювати.

Кожен день до вас будуть приходити нові покупці і у кожного з них будуть свої переваги в замовленні піци. Вони бут просити вас зробити індивідуальне замовлення, а ви повинні його точно виконати. Адже якщо ви покладете не ту начинку або ж забудете соус, то персонаж образитися і ви не отримаєте прибуток, плюс втратите постійного клієнта.