АОС доповнює серію ігрових моніторів новинкою G2590FX

258

Виробник АОС випустив у продаж цікаву новинку для любителів відеоігор. Новий монітор під серійним номером G2590FX є бюджетним рішенням і об’єднує в собі властивості, які можуть зацікавити багатьох користувачів.

Технічні особливості дисплея

Пристрій має безліч зручних для ігроманів технічних характеристик. Вбудований інструмент Low Framerate Compensation створює плавне зображення, що зберігається при невисокій частоті кадрів, система FreeSync підтримує високий рівень частоти поновлення (до 144 Гц) для рівномірної зміни картинки без гальмування і різких ривків. Для захисту зору та зниження навантаження на очі гаджет забезпечений спеціальним фільтром, який послаблює випромінювання синіх тонів спектру. Дозвіл екрана (Full HD) складає 1920×1080 пікселів, ширина монітора – 24,5 дюйма (62 см), час відгуку – 1 мс.

Пікова яскравість 400 ніт і вдосконалені кути огляду (170/160) створюють додаткову зручність при запуску ігор і перегляду відеоконтенту. Дизайн G2590FX сконструйований з відсутністю обмежувальних рамок на трьох сторонах площі монітора, що створює гарний занурення в картинку на екрані і більше втягує в процес гри. Технічний пристрій опори гаджета досить проста і дозволяє встановлювати потрібний нахил в діапазоні від -3,5° до 21,5°. Конструктивна сполучуваність з держателем VESA 100×100 мм йде в якості додаткового комфортного рішення для любителів киберспорта, оскільки забезпечує безліч варіантів для можливого розміщення дисплея.

Продовження традицій серії G90

G2590FX став черговим поповненням лінійки ігрових моніторів серії G90, подання яких відбулося в кінці 2017 року. Спочатку сімейство становили моделі G2590VXQ і G2590PX з діагоналлю 24,5 дюйма і G2790PX (27 дюймів). Хоча всі вони належать до початкового рівня, екрани заслужили високі оцінки експертів та широкого поширення, оскільки довели свою високу продуктивність. Тепер АОС розширив серію новинкою G2590FX, яка так само, як і її попередники є хорошим поєднанням ціни і заявленого функціоналу.

Виробник пропонує багатофункціональний монітор за досить прийнятною вартістю. Функціональність дисплея полягає в його прошивці. Технологія синхронізації зміни картинок з частотою оновлення підтримується процесором AMD. У результаті можливість затримки відео і ривків практично виключена. АОС добре продумав систему захисту здоров’я тих, хто багато часу проводить за монітором. G2590FX має функцію усунення мерехтіння екрану і фільтрації небезпечного синього випромінювання.

Дисплей оснащений роз’ємами різних модифікацій: VGA, DisplayPort 1.2 і двома HDMI 1.4. Всі вони дають можливість з’єднуватися як з сучасними, так і більш старими пристроями. Продовжуючи традиції попередніх моделей батьківського серії G90, новий монітор має сертифікацію на відповідність міжнародним екологічним стандартам. Зараз новинка вже надійшла в продаж. Її вартість за російськими мірками становить близько 18 000 руб.

Джерело: http://opensharing.org.ua/